Запропонуйте тих, хто гідний носити звання “Успішні рівняни”

Щасливе
09.07.2017  09:25

Запропонуйте тих, хто гідний носити звання “Успішні рівняни”

З нагоди свого професійного свята, Дня журналіста, і 25-річчя «ОГО», ми вирішили започаткувати новий проект – «Успішні рівняни».

Це не рейтинг «найвпливовіших» чи «найбагатших», яких зараз вистачає — це широке народне опитування, де самі мешканці Рівненщини назвуть імена людей, які своєю активною діяльністю в різних сферах заслуговують на тебе, аби іменуватися Успішними рівнянами.

Успішні рівняни, у нашому розумінні, – це мешканці або уродженці Рівного та Рівненщини, які або зараз працюють у нашому регіоні, або саме на Рівненщині відбувалось їхнє становлення як особистостей і професіоналів. Вони є відомими у політичній, громадській, бізнесовій, соціальній та культурній сферах, вони розвивають наше місто та область, впливають своєю діяльністю на Україну в цілому. Можливо, не кожен знає цих людей особисто, проте безумовно відчуває вплив їхніх ідей та вчинків на суспільство.

Проект «Успішні рівняни» матиме два етапи. Спочатку, з червня по серпень, редакція проводитиме спеціальне опитування на сайті rivne.ogo.ua , а також у мережі Facebook серед мешканців міста, області та всіх зацікавлених інтернет-користувачів. Таким чином плануємо сформувати список із близько сотні імен та прізвищ достойних людей. А далі, на підставі даних опитування та результатів подальшого інтернет-голосування (на сайті і у Facebook), у жовтні, до 25-річчя «ОГО», ми назвемо імена 25 успішних людей Рівненщини й розповімо про них читачам.

Нині відбувається перший етап проекту – коли ви можете запропонувати сотню кандидатів, з яких шляхом голосування буде обрано 25 переможців.

Запропонувати своїх кандидатів ви можете – заповнивши спеціальну електронну форму заявки http://my.rv.ua/zaproponuvati/

Чекаємо на ваші пропозиції і нехай рейтинг “Успішні рівняни” очолять найкращі!

, , , переглядів: 861

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *