Запровадження у Рівному «єдиного електронного квитка» – неминуче

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
12.07.2018  07:00

Знайти оптимальне рішення для втілення у Рівному «електронного квитка» намагалися учасники Форуму «Впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті».

На запрошення мiського голови Рiвного Володимира Хомка своï комплекснi рiшення для нашого мiста презентували 9 компанiй із Украïни, Iзраïлю, Естонiï та Францiï.


Наразі окрім доволі недешевої реалізації проектів, існують також вагомі технічні причини, що втримують їх невідкладне втілення.
– Запровадження у Рівному «єдиного електронного квитка» – неминуче. Альтернативи цьому немає, – наголосив міський голова Рівного Володимир Хомко. – Однак готові рішення для європейських міст, на жаль, не зовсім адаптовані для нас. Потрібен проект, який враховуватиме українську ментальність – як би дивно це не звучало. Я маю на увазі, зокрема, ефективну систему контролю оплати за проїзд. Без неї ми отримаємо масу «зайців» у транспорті і збитки.


– Потрібно враховувати також специфіку громадського транспорту, адже тролейбуси у нас комунальні, а маршрутки – приватні. Оптимальним виходом може стати одночасне створення у Рівному Єдиної транспортної компанії. Не принципово, якої вона буде форми власності – комунальна чи, наприклад, акціонерне товариство. Важливіше, що в цьому разі ми зможемо максимально закрити транспортом найбільш нерентабельні маршрути, компенсувавши ці втрати прибутковими напрямками. В кожному разі, ми б хотіли знайти компанію, яка мала б досвід і запропонувала найоптимальніше рішення. Щоб у бюджеті наступного року ми передбачили кошти на його втілення, – резюмував Володимир Хомко.

Для бажаючих переглянути презентації комплексних рішень, які були сьогодні представлені: https://drive.google.com/open…

Крок за кроком будуємо безпечне, сучасне європейське сервісне місто орієнтоване на потреби громадян!
Рідне місто починається з тебе!

, , , переглядів: 1 157Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *