Запустили нову програму підтримки бізнесу. Як взяти участь?

квиток на автобус
Щасливе
04.09.2023  10:06

Почалася національна акселераційна програма «Власне», спрямована на підтримку розвитку українських підприємств та надання мікро-, малому та середньому бізнесу інструментів для швидкого зростання, залучення нових клієнтів та інвесторів.

фото з business.diia.gov.ua/

Національний акселератор «Власне» реалізовує мережа центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес за сприяння Міністерства цифрової трансформації України та державної установи «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» за підтримки міжнародної технологічної компанії Mastercard та ПриватБанк.

Для кого?

Акселератор призначений як для підприємців-початківців, які тільки прагнуть відкрити бізнес і потребують менторингу, так і для активних підприємців, які хочуть досягнути нових вершин у своїй справі або залучити фінансові ресурси.

Для участі в акселераційній програмі учасники повинні відповідати таким критеріям:

Сфера діяльності: у межах програми перевага надаватиметься підприємствам, діяльність яких відповідає цілям сталого розвитку (соціально-відповідальним, екологічним, інклюзивним, інноваційним та ін.)
Стадія розвитку: програма спрямована на підприємства на різних стадіях розвитку — від початкової до зрілої.
Інноваційність: перевага буде надаватись підприємствам, які пропонують інноваційні та унікальні рішення на ринку.
Команда: буде оцінюватись команда підприємства, її потенціал, навички та досвід.
Мотивація: буде оцінюватись рівень мотивації та зацікавленості підприємства в розвитку та досягненні нових цілей.
Готовність до співпраці: перевага буде надаватись підприємствам, які готові до співпраці та взаємодії з іншими учасниками програми.
Потенціал: буде оцінюватись потенціал підприємства для розвитку та досягнення успіху на ринку.

Освітня складова програми

До освітньої складової залучено понад 15 провідних спікерів та понад 200 менторів із різних сфер бізнесу. Онлайн формат містить 10 освітніх модулів, що допоможуть підприємцям краще розібратися в питаннях: аналізу бізнес-моделі, маркетингової стратегії, залучення фінансування та експортної стратегії, побудови сервісної системи бізнесу, цифрової трансформації, розвитку продукту та інновацій.

Знаннями та експертизою ділитимуться Євген Клопотенко, Олена Мальцева, Анастасія Владичинська, Олеся Залуська та інші.

1 000 учасників, які найкраще виконуватимуть тестові завдання після кожного модуля, зможуть перейти до наступного етапу програми — індивідуального менторського супроводу, який впроваджуватимуть центри підтримки підприємців Дія.Бізнес. Підтримку можна як офлайн, так і онлайн.

 

Фінансова складова програми

Під час серії Pitch Days наприкінці навчання учасники презентуватимуть свої бізнес-концепції, а ментори оберуть більш ніж 30 переможців, які отримають фінансову підтримку в розмірі 100 000 грн кожен.

На основі рейтингу 10 учасників з найвищими балами матимуть змогу позмагатися за звання суперфіналіста на головній події програми та залучити головний приз національного акселератора «Власне» — 800 000 грн.

Кошти можна буде направити на витрати для розробки продуктів, проведення маркетингових досліджень, встановлення нового обладнання та інших потрібних інвестицій для розвитку бізнесу.

 

Як взяти участь?

Дізнатися деталі про умови участі, а також подати заявку на участь у програмі як учасник або ментор можна за посиланням. Дедлайн подання заявок — 24 вересня 2023 року.

 

Про це повідомляє Дія.Бізнес

, , переглядів: 252


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *