Засновник “Домової служби” Валерій Гусак: “Рівне – це місто майстрів”

Щасливе
17.04.2019  10:00

Ідеолог Домової служби Валерій ГУСАК поділився своїми думками про людську кмітливість, про людей, які своєю працею, вдома, в Україні, вміють заробити і розповів, чому Рівне та інші міста, де працює Домова служба можна називати містами майстрів.

Я сам цього не вмію робити. І тому, завжди вражався тим людям, які вміють знайти нестандартні рішення побутової проблеми. От як можна додуматись до того, як вдосконалити змішувач? Не знаєте? А Саша Гордіюк з Луцька знає. Як можна всього за 400 – 500 грн. оживити кавоварку, яку вже давно всі сервісні центри списали на смітник? Теж не знаєте? А Ярослав Ледвій з Тернополя знає. А ось і ще одне питання на засипку. Як у металопластикових вікнах, які випускались 15 років тому замінити зношену фурнітуру, яка вже 5 років не випускається? Теж не знаєте? А Сергій Карчевський з Рівного знає.

Люди, які вміють підійти до вирішення елементарних побутових проблем нестандартно заслуговують на велику повагу. Їхній світ – це світ технічних рішень. Своїм розумом вони змагаються з виробниками, які спеціально роблять так, щоб ми більше і частіше купували. Наприклад, в пральних машинках роблять нерозбірний барабан разом з підшипниками і думають, що наші люди будуть замінювати весь блок переплачуючи купу грошей. Вони наївні і не знають, що в Рівному є Володимир Джуга, який давно придумав, як замінити підшипники в нерозбірному барабані. Або роблять одноразові картриджи до принтерів в надії на те, що наші люди будуть постійно купувати нові картриджи за 2000 грн. Вони не знають, що в Україні всі викинуті європейцями картриджи ще по 2 – 3 роки успішно експлуатуються.

Мені подобаються історії, які розказують майстри про удосконалення звичайних побутових дрібниць. З цих історій дізнаєшся такі подробиці до яких сам би ніколи в житті не додумався. І з них розумієш, що в цьому світі є багато людей з правою і лівою руками, які цими руками вміють робити чудесні речі. Наприклад, Петро Поліщук з Рівного робить портативну сонячну електростанцію для дач. Таку, яку можна привезти з собою в багажнику автомобіля і на кілька днів забезпечити електрикою свій дачний маєток. Диву даєшся, де в цих дорослих чоловіків беруться такі ідеї. І найбільше радієш від того, що ці люди об’єднані в команду Домової служби.

Ці дядьки мовчазні. Та коли вже їх зачепиш чимось за живе, вони скільки всього видадуть, що аби встигав записувати.

Хтось мені казав, що всі розумні люди давно виїхали в Європу. Не буду сперечатись, бо не бачив тих розумних. Бачу, що в нас залишились майстри, яким ніде і не потрібно їхати. В них тут надзвичайно багато роботи. Вони тут і собі заробляють, і людям економлять. Вони МАЙСТРИ. І для багатьох з них Домова служба – це місце спілкування з своїми, платформа на якій вони розвиваються і як люди, і як професіонали. А я з командою не менш креативних диспетчерів, бухгалтерів, маркетологів, програмістів, директорів їм лише допомагаю.

 

В.Гусак,

Ідеолог Домової служби.

 

 

 

, , , переглядів: 1 478
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *