Заступник мера Рівного Віталій Герман: “Рівне починається з тебе!”

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
02.01.2018  10:30

Заступник мера Рівного Віталій Герман: “Рівне починається з тебе!”

Ні для кого не секрет, що соціальні мережі нині мають неймовірну силу. Дуже часто ми дізнаємося новини з перепостів у Фейсбук і навпаки – думки людей, викладені в постах, нерідко перетворюються на ідеї для нових публікацій в ЗМІ. 

 

Рівняни є надзвичайно активними у соцмережах, і приємно, що завдяки їхній небайдужості часто вдається вирішити ту чи іншу проблему. Підсумовуючи рік, що минає, ми створили особливу номінацію – “Лідер суспільної думки”. Цьогоріч уперше хочемо відзначити того, кого користувачі соціальних мереж назвали лідером, який допомагає вирішити проблеми рівнян, блискавично реагує на дискусійні питання та завжди готовий допомогти тим, хто цього потребує. У 2017 році звання “Лідер суспільної думки” отримує заступник міського голови Рівного, безпосередній керівник Рівненського регіонального ЦНАПу Віталій ГЕРМАН.

Цей рік став надзвичайно активним у житті пана Віталія. Адже з першого ж дня обрання його на посаду заступника мера на сесії 29 грудня 2016 року, він одразу ж приступив до виконання своїх обов’язків та не побоявся труднощів, які виникали на його шляху.

 

Рівняни вже звикли, що йому можна написати про незаконну споруду, яка наче “гриби після дощу” виросла у місті – і вже завтра її не буде. Ніхто не вірив, а йому вдалося зрушити з мертвої точки питання знесення незаконних МАФів у Рівному. Він курує проект написання стратегії Рівного, проводить конструктивний діалог з представниками громадськості, бізнесу та чиновниками, на турнірі з гімнастики нагороджує переможців, вивчає і впроваджує передовий досвід європейських країн. Це все про нього, Віталія Германа.

Напевно, для того, щоб бути успішним у стількох напрямках роботи і стільки встигати, треба дуже сильно любити те, що робиш. А також об’єднати навколо себе команду ініціативних, творчих, працьовитих людей, які могли б допомагати у реалізації на перший погляд навіть найнереальніших ідей.

 

Діяльність заступника мера Рівного помітна і на рівні Києва. Так, Прем’єр- міністр України оголосив подяку Віталію Герману, заступнику міського голови Рівного. У подяці сказано, що вона вручена Віталію Ігоровичу за вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, високий професіоналізм, сумлінну працю та з нагоди 5-ї річниці прийняття Закону України “Про адміністративні послуги”. Вручення подяки заступнику мера Рівного відбулося у столиці під час конференції “Стан та перспективи реформування системи надання адміністративних послуг. Децентралізація повноважень у сфері надання адміністративних послуг”.

Віталій Герман не боїться ставити перед собою амбітні цілі та досягати їх, а постійне навчання, вдосконалення знань та здобуття передового українського та європейського досвіду, допомагають йому втілювати перші кроки на шляху до воістину європейського Рівного, про яке ми мріємо.

 

– Наша мета – збудувати безпечне та комфортне місто, яке поступово стане зручнішим для життя й відпочинку городян і туристів. Ми будемо відкривати нові горизонти, ставити цілі та досягати їх. Тільки разом ми можемо зробити Рівне тим містом, куди хотілося б повертатися і щоб воно стало таким, про яке кожен із нас мріє! Водночас хочеться відчувати підтримку і самих рівнян, адже рідне місто починається з тебе і яким воно буде – залежить від кожного з нас, – говорить Віталій Герман.

 

, , , переглядів: 1 439


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *