Заступник мера Рівного зробив заяву на сесії: “Така ціна за проведені реформи”

28.09.2018

Заступник мера Рівного зробив заяву на сесії: “Така ціна за проведені реформи”

Під час сесії Рівненської міської ради однією з “гарячих тем” засідання стала суперечка депутата від БПП Олександра Чубая та заступника міського голови Рівного Віталія Германа. Втім, це важко назвати суперечкою, адже в той час, коли Чубай намагався “повісити” на Германа всі проблеми міста, заступник мера чітко пояснив звідки “ростуть ноги” конфлікту та подякував депутатам за підтримку реформ, які проводяться в місті під його керівництвом.

Про причину конфлікту Чубая та Германа розповів Влодимир Хомко, який пояснив, що коли подружжя Чубаїв викупило офіс на проспекті Миру. Біля офісу були сходи. Будівельна перевірка заявила, що сходи – це незаконне будівництво, а депутати захоплюють міський тротуар. І саме Герману було доручено провести перевірку та взяти під контроль це питання.

Нині же всі питання щодо незаконних будівництв у Рівному, які, на думку Чубая, не помітив Віталій Ігорович, не мають жодних підстав, адже міське управління ДБК, яке проводить перевірки будівництв, підпорядковано не йому, а заступнику міського голови з питань ЖКГ Олексію Хмилецькому.

  • Хотів би подякувати депутатам Рівнеради за те, що вашим рішенням було виділено кошти на створення геоінформаційного порталу. І вже впродовж півроку усі містобудівні умови та обмеження для проектування об`єктів будівництва, всі будівельні паспорти знаходяться у вільному доступі, – прокоментував Віталій ГЕРМАН. – Ми працюємо відкрито та прозоро. Всі це бачать, тому мені незрозумілі такі висловлювання. Напевно, це наша ціна за проведені реформи.

, , , , переглядів: 1 352Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *