Заступник мера Рівного Віталій Герман: “Рідне місто починається з Тебе!”

Щасливе
25.08.2019  10:00

Тривалий час ми думали, хто міг би стати обличчям святкового номера журналу “РІВНЯНИ”. Варіантів було декілька. Однак після активного обговорення в редакції одноголосно вирішили, що з нагоди Дня міста Рівне на обкладинці видання повинна бути людина, яка своєю щоденною працею змінює обличчя нашого рідного міста, допомагає йому на шляху до комфорту проживання та сучасного сервісу.

Саме таким ідейним натхненником позитивних змін у Рівному є заступник міського голови Рівного, безпосередній керівник Центру надання адміністративних послуг у місті Рівному, автор проектів “Майстерня міста Рівне”, рівненський геопортал, ініціатор написання Стратегії розвитку міста Рівне на період до 2030 року Віталій ГЕРМАН.

Він ніколи не займався політичною діяльністю. А з 2000 року, перебуваючи на різних посадах, працює на благо територіальної громади міста: від спеціаліста І категорії до начальника відділу, начальника управління та заступника міського голови. А ще він завжди відкритий до діалогу з кожним, хто прагне обговорити цікаві проекти для розвитку Рівного, внести свої пропозиції з поліпшення якості обслуговування у Центрі надання адміністративних послуг. Для цього Віталій Герман відкрив “гарячу лінію”, яка є його особистим номером телефону, щоб справді мати постійний зворотний зв’язок і відкритий діалог з кожним, хто вирішив до нього звернутися.

– Головне “дітище” Віталія Германа – Центр надання адміністративних послуг, який у Рівному став брендом. Це яскравий приклад успішно проведеної реформи системи надання адміністративних послуг, якісного сервісу, запровадження інноваційних інструментів взаємодії міської влади та громади, доброзичливого ставлення до клієнта та постійного розвитку команди. Завдяки ефективному керівництву та наполегливій праці команда Центру надання адміністративних послуг забезпечила доступність та якість надання адміністративних послуг не лише рівнянам, а й мешканцям Рівненської області та України. Рівненський ЦНАП дійсно є одним з кращих в Україні, а також отримав Спеціальну Відзнаку Ради Європи “Кращі практики місцевого самоврядування”.

– Віталій Герман – автор проекту “Майстерня міста Рівне”. Тепер це головна локація для всіх активностей, які пов’язані з його розвитком! Це ідеальне місце для співпраці громадських організацій, активістів, небайдужих мешканців Рівного, які готові працювати на його благо. “Майстерня міста” знаходиться за адресою м.Рівне, вул. Лермонтова, 6.

– З ініціативи заступника мера у Рівному розпочалося проведення архітектурних конкурсів. Саме вони є найбільш якісним способом визначення найкращих проектних рішень. Для першого конкурсу було обрано невелику, але цікаву ділянку на перехресті вулиць Соборна та Дорошенка. Це всеукраїнський конкурс “На ВОЛІ”. Паралельно з цим розробляється завдання на ще два конкурси – на пам’ятник героям Небесної сотні та воїнам АТО і на Ревіталізацію алеї Чайки.

– Крім того, саме Віталій Герман є головою Архітектурно-містобудівної ради, під час засідань якої відкрито обговорюються питання у галузі будівництва.

– Під безпосереднім керівництвом Віталія Германа створено геоінформаційний портал відкритих даних Управління містобудування та архітектури. У ньому міститься значна частина відомостей містобудівного кадастру. На геопорталі Рівного можна знайти адресний реєстр, топографічні плани у масштабі 1:500 та 1:2000, генеральний план розвитку міста, а також всі рішення виконавчих органів міської ради, які надають право на виконання будівельних робіт на території міста, та багато іншої актуальної інформації для рівнян та інвесторів. Рівненський геопортал визнано однією з найкращих практик відкритості даних за критеріями зручності користування та доступності використання оприлюднених даних.

– З призначення на посаду Віталія Германа у лютому 2017 року в місті розпочався активний етап благоустрою міста через демонтаж незаконних гаражів та кіосків. Так, за цей період демонтовано: 34 кіоски, 146 гаражів та 12 засобів дрібнороздрібної торговельної мережі.

– Ініціював розроблення Стратегії розвитку міста Рівне на період до 2030 року. Ця ініціатива надзвичайно важлива, адже стратегія – це те, з чого варто починати роботу над розбудовою, покращенням якості життя міста. У той час, коли одні вважають стратегію чимось мудрим та незрозумілим, Рівне, беручи приклад зі Львова та враховуючи європейську практику, працює на результат взаємодії влади та громади. Це перший крок, адже якщо нічого правильно не сформувати, не розкласти все по полицях, не об’єднати правильних людей, то нічого не вийде.

– Завдяки спільним зусиллям команди Віталія Германа у Рівному прийнято Порядок розміщення вивісок. Так, вже до 1 листопада власники всіх вивісок у центральній частині міста мають привести їх у відповідність до затверджених стандартів. В іншому ж випадку розпочнеться їх примусовий демонтаж. Крім того, Управління містобудування та архітектури на геопорталі розмістило повний реєстр виданих дозволів на розміщення зовнішньої реклами. Нині відбувається наповнення бази виданих дозволів, щоб кожен міг оцінити, чи законно розміщена рекламна площина на вулицях Рівного.

Немає такого міста у світі, в якого немає проблем. Потрібно визнавати проблеми, говорити про них і спільно шукати шляхи для їх вирішення.

Майбутнє – це результат сукупності наших дій сьогодні. А зміни дуже залежать від кількості людей, які їх створюють. Приємно, що мені вдалося зібрати команду, яка не просто виконує свою роботу, а дійсно бере на себе відповідальність та реалізовує класні проекти на благо містян. Друзі, ніхто крім нас не змінить наше майбутнє. Ніхто! Тільки ми з вами, якщо будемо свято в це вірити. Я закликаю вас працювати, вірити й перемагати!

А особисто у мене є чітка мета – я хочу бути одним з тих, хто заклав свій камінь у фундамент змін у країні. В мене є бажання бути причетним до позитивних змін у місті в максимально ефективній формі. Треба не боятися брати на себе відповідальність і сміливо рухати прогресивні ідеї. “Любити Рівне – працювати для людей” – не просто слова. Для мене це головна справа в житті.

 

, , , переглядів: 835
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *