Завдяки електронним сервісам можна дізнаватися про зміни в законодавстві

Щасливе
04.04.2024  17:00
ГУ ДПС у Рівненській області нагадує платникам податків, що на вебпорталі ДПС України функціонує сервіс «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс» (http://zir.tax.gov.ua), де можна знайти «Запитання-відповіді» з роз’яснення податкового законодавства, «Нормативні та інформаційні документи», «Останні зміни в законодавстві», «Податковий календар».
Також до послуг платників такі електронні сервіси, як: «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера», за допомогою якого можна перевірити потенційних бізнес-партнерів щодо сумлінності сплати податків до бюджету; «Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг» для отримання безкоштовного  кваліфікованого електронного підпису; Інформація з реєстрів: про взяття на облік платників страхувальників, платників єдиного податку, платників ПДВ тощо.
Звертаємо увагу платників, що у сервісі «Онлайн навчання»  доступні онлайн уроки, інформаційні та презентаційні матеріали щодо податків, їх сплати та подання звітності, та «Декларування громадян».
Наразі триває кампанія декларування доходів, отриманих  громадянами у 2023 році. Тож сервіс предзаповнення декларації  за допомогою простих кроків пропонує: обравши тільки період, отримати інформацію про доходи та сплачені податки; пройти анкетування (відмітивши категорію платника та вид доходу); перевірити заповнену згідно даних ДПС декларацію, у разі необхідності додати інформацію та додатки. Цим сервісом можуть скористатись як фізичні особи-підприємці, які обрали загальну систему оподаткування, громадяни, які здійснюють незалежну професійну діяльність, так і громадяни, у тому числі які заявляють право на податкову знижку.
, , , переглядів: 75


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *