Питання відновлення очного навчання буде піднято сьогодні під час комісії ТЕБ та НС. За пропозицією управління освіти очне навчання у освітніх закладах міста може відновитися вже відзавтра, з 8 лютого.
![](https://my.rv.ua/wp-content/uploads/2022/01/125701-1_large-720x405.jpeg)
– Такі наші пропозиції пов’язані з тим, що рівень захворюваності серед учнів та вчителів суттєво знизився. Дистанційне навчання може залишитися тільки в тих класах, які знаходяться на ізоляції, – пояснює начальник управління освіти Богдан Турович.
Остаточне рішення щодо відновлення навчання стане відомо після завершення комісії ТЕБ та НС. Відомо, що вона відбудеться сьогодні о 16 годині.