Сьогодні відзначають Всесвітній день туризму

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
27.09.2017  10:15

Туристичний потенціал Рівненщини, напевно, безмежний. Щороку край відвідують тисячі туристів і кількість їх зростає, адже краєвиди дійсно захоплюють, а замки та палаци полонять загадковістю та містичністю.

 27 вересня відзначають у всьому світі день туризму, направду приємне свято не лише для працівників державних управлінь туризму, але й для усіх непосидючих людей, які життя свого не уявляють без підкорення нових вершин, пригодницьких поїздок та ночівель просто неба.

Туризм – це наркотик, спробуєте один раз і на все життя закохаєтесь у подорож!

Всесвітній день туризму заснований Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристської організації в 1979 році. Основною метою цього дня є пропаганда туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, розвиток зв’язків між народами різних країн. В Україні День туризму відзначається з 1998 року згідно з Указом Президента №1047/98.

У Рівному свято відзначатимуть на Раді туристичних міст і регіонів, на яку з’їдуться представники туристичної галузі з усіх куточків України для обговорення перспектив та нових напрямів розвитку туризму в Україні. Родзинкою події стане обговорення планів на розвиток мисливського туризму, зокрема й на Рівненщині.

P.S Хто хоча б раз бував у подорожі з ночівлею просто неба зрозуміє:

, , , , , , , переглядів: 1 351

На правах рекламиЗалишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *