Збори в аеропортах будуть знижені для залучення лоукостерів в українські міста

квиток на автобус
Щасливе
11.05.2017  22:41

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що, незважаючи на виниклі недавно розбіжності, зарубіжні лоукостери таки літатимуть в Україну. Він також запевняє, що бюджетні авіаперевізники збільшать кількість рейсів для українських пасажирів. Про це повідомляє видання fakty.ua.

За словами Володимира Омеляна, після продуктивного обговорення всі проблемні питання були вирішені. Більш того, за результатами переговорів він вже розробив проект наказу про зниження ряду зборів в аеропортах.

Міністр інфраструктури зауважив, що востаннє ставки зборів в українських аеропортах переглядалися близько десяти років тому. Тоді зростання ставок було необхідним, оскільки будувалися нові термінали. А зараз у відомстві вирішили знизити ставки, щоб залучити в країну бюджетних авіаперевізників.

Мінекономіки спростило процедуру отримання довідки про відсутність податкового боргу

«Ми переконані, що зниження аеропортових зборів і лібералізація тарифної політики дасть можливість українським громадянам отримати дешеві авіаквитки, а також значно збільшить пасажиропотік в аеропортах. Також очікується, що це привабить нові авіакомпанії, а отже, збільшить прибутковість самого аеропорту за ринковою конкурентністю», – підкреслив Володимир Омелян.

Міністр зазначає, що міста, в яких є аеропорти, повинні бути готовими приймати велику кількість авіакомпаній. Зокрема, мова йде про нормальну інфраструктуру, злітно-посадкові смуги, а також про аеронавігаційної системи безпеки.

Картинки по запросу пасажирські літаки

, , , , , , , , , переглядів: 1 159


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *