Жінку з Рівненщини, яка втомила двох своїх дітей, визнали неосудною

Щасливе

Матір, яка потопила двох дітей у кар’єрі на Рівненщині, буде направлена до психіатричного закладу за рішенням суду, повідомила пресслужба поліції Рівненщини. Трагедія сталася 23 серпня минулого року, коли 42-річна жінка вчинила умисне вбивство своїх двох синів, шести та семи років, утопивши їх у водоймі. Жінку підозрюють за ч. 2 ст. 115 КК України, а суд обрав їй запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Після проведення ряду експертиз, включаючи судово-психіатричну, вона була визнана неосудною. Однак на підставі доказової бази слідчі направили до суду клопотання про застосування примусового медичного заходу та поміщення жінки у психіатричний заклад під суворим наглядом.

, , Переглядів: 470

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *