Жінки-медики та жінки-фармацевти мають стати на військовий облік: уряд змінив правила

Щасливе
21.05.2024  18:00

З початку 2024 року в Україні набувають чинності нові правила працевлаштування для жінок-медиків та жінок-фармацевтів. Відтепер, для того щоб продовжувати працювати у своїй галузі, вони зобов’язані стати на військовий облік. Це рішення викликало широкий резонанс та обговорення в суспільстві, адже воно кардинально змінює умови працевлаштування для багатьох фахівців.

Раніше існувала норма, яка дозволяла жінкам-медикам та фармацевтам без військово-облікового документа працевлаштовуватися як невійськовозобов’язані до кінця 2026 року. Ця норма давала можливість працювати без обов’язкового проходження військового обліку, що було значним полегшенням для багатьох жінок у цих професіях. Однак, уряд вирішив скасувати цю норму, мотивуючи своє рішення необхідністю підвищення обороноздатності країни та ефективнішого управління кадровими ресурсами.

Нововведення вже викликали певне занепокоєння серед представників медичної та фармацевтичної спільнот. Багато хто вважає, що обов’язковий військовий облік може стати додатковою перешкодою для жінок, які хочуть працювати у цих галузях. Особливо це стосується молодих спеціалістів, які тільки починають свою кар’єру і можуть не бути готовими до додаткових бюрократичних процедур.

Обласний центр служби крові в Рівному закликає до донорства для підтримки війська

До слова, у Міністерстві оборони України закликали військових не встановлювати додаток “Резерв+”, оскільки це призвело до перевантаження системи. Для військових незабаром буде запущено альтернативний додаток, що має полегшити процес обліку та взаємодії з військовими структурами.

переглядів: 93


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *