Жіноче підприємництво розвиватиметься на Рівненщині

Щасливе
25.09.2017  12:41

20 вересня розпочався цикл івентів, на яких докладно розповідають як стати успішним підприємцем. Завдяки заходам для рівнян стало можливим перейняти досвід від успішних жінок-лідерів і отримати багато корисних порад.

Платформа взаємодій «Простір» та Агенція сталого розвитку міста запросила усіх рівнян і рівнянок, власників і власниць малого та середнього бізнесу, підприємців, та тих, хто лише мріє про власну справу на перший захід  присвячений темі початку власної справи – «Жінка в бізнесі. Вибір бізнес-ідеї. Відкриття власної справи». Спікер – жінка-лідерка,  Анна Петрова. Засновниця та генеральна директорка Startup Ukraine, засновниця Selfmade Woman Community, авторка конференції Enterpreholic! та бізнес-табору Made in Ukraine, власниця та авторка коворкінгу KyivWorking.

Анна Петрова поділилася досвідом творчої жінки-підприємця на прикладі своїх проектів та дала багато цінних порад: нікого не слухати, окрім себе; не боятись ризикувати; помилки – це досвід, а не катастрофа; а для тих, хто не має власного бізнесу – ідеями є наші мрії.

“Я впевнена, що написавши кілька десятків своїх мрій кожен зупиниться і не знатиме, що ж записати до тієї сотні. От до моменту того «ступору» швидше за все це будуть не ваші мрії, а те, що нав’язано друзями, знайомими, ріднею. – іронізує Анна. – Все те, що після – мрії, над розвитком яких треба працювати. Ви маєте відповісти собі на єдине питання: на скільки я хочу цим займатися. Бізнес повинен давати як власний розвиток так і розвиток інших! Змінюйте себе, змінюйте світ – це реально!”.

Ще один цікавий захід відбудеться 5 жовтня – семінар на тему «Сучасні технології для залучення та утримання клієнтів». Лектор – Павло Алексєвич, практикуючий маркетолог і консультант по маркетингу. В минулому директор по маркетингу мережі магазинів КТС та автосалонів групи компаній «Автоград». На семінарі учасники дізнаються тонкощі роботи з клієнтами: їх залучення та утримання. Будуть розглянуті основні інструменти онлайн-маркетингу, їх особливості, переваги та недоліки. А також відбудеться обговорення шляхів перетворення потенційного клієнта в постійного та лояльного до вашого бізнесу.Місце проведення: м. Рівне, вул. Соборна, 11, ауд. 162, Open Office. Час 14:00 – 18:00 Участь безкоштовна. Форма для реєстрації: https://goo.gl/forms/z7BPhXyC0VXro9iC2
Всі заходи підготовлено в рамках реалізації гендерної ініціативи «Розвиток жіночого підприємництва. Жіноче лідерство. Подолання гендерної нерівності серед керівників підприємств та фізичних осіб-підприємців м.Рівне шляхом залучення жінок у місцевий економічний розвиток». Реалізація ініціативи стала можлива за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади, яке підтримала спільну діяльність Асоціації міст України (АМУ) та проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), який в Україні впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ). Зміст заходів є виключно думкою авторів та не обов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті www.pleddg.org.ua.

, , , , , , , , переглядів: 1 227


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *