Житло у кредит: виплата власного житла стала дешевшою за орендоване

Щасливе
16.04.2018  10:30

“Власне житло дешевше за орендоване!” – переконують фінансові експерти ринку нерухомості Рівного. Ця позитивна новина стала можливою завдяки кількості забудовників, що пропонують великий вибір квартир, та ПриватБанку, що значно знизив ставки по кредиту, спростив умови отримання фінансування та дозволив розтермінувати оплати на термін до 20 років.

Рівнянам для початку потрібно визначитись із житлом – яке саме, у якому будинку, за якою ціною. Якщо потенційному покупцю самому складно обрати, то можна звернутись із цим питанням у банк, де фахівці допоможуть підібрати оптимальний варіант.

Після остаточного вибору помешкання клієнту треба сформувати пакет документів і надати банківським працівникам.

Важливою інформацією є й те, що при підрахунку можливостей отримати кредит враховуються сукупні доходи родини.

Перевірка пакету документів, які надає бажаючий взяти кредит на житло, і погодження власне самого кредиту займає 2-3 дні. Це те, що залежить від банку. Якщо клієнт надає неправильні документи, чи відсутні якісь документи, то, звісно, він витрачатиме додатковий час на формування нового пакету документів. Для того, щоб цього уникнути, можна попередньо проконсультуватись у будь-якому відділенні ПриватБанку.

Умови надання кредиту на житло у ПриватБанку прозорі і не містять жодних прихованих комісій. Відсоткова ставка на житло на первинному ринку становить 17,9%, на вторинному – 19,9%. Бажаючі достроково погасити позику зможуть це зробити без додаткових комісій. Початковий внесок – 25%. Причому, максимальний строк повернення кредиту може становити і 20 років.

І головне – позику можна погасити достроково без додаткових комісій. Клієнт лише виграє, оскільки відсотки будуть меншими, бо нараховуються на залишок суми кредиту.

Умови надання кредиту на житло у ПриватБанку прозорі і не містять жодних прихованих комісій. Банк гарантує повний юридичний супровід угоди з придбання нерухомості, а також дотримання всіх законів України під час її укладання. Всю інформацію про іпотечне кредитування детальніше можна проглянути на сайті банку “Житло у кредит”.

За більш детальною інформацією звертайтесь у будь-яке з 54 відділень ПриватБанку на Рівненщині, або можна отримати консультацію у фахівця за телефоном (097) 323 10 76  (Ірина Герасимчук) та 067 357 2368 (Олександр Чевдар).

 

, , , , , , переглядів: 2 139


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *