Журнал “РІВНЯНИ” відзначив свою першу річницю святковим випуском

Гринюк Перевезення
Щасливе
07.03.2018

Журнал “РІВНЯНИ” відзначив свою першу річницю святковим випуском

У колі друзів, колег та партнерів у Рівному підсумували найбільші досягнення молодого, але вже добре знаного у місті журналу “РІВНЯНИ”. А також презентували новий випуск стильного глянцю.

 

Саме навесні минулого року вийшов перший випуск журналу “РІВНЯНИ”, тому  цей, п’ятий випуск журналу, став ювілейним, особливим. У цьому випуску – історії про проекти, які спрямовані на розвиток нашого міста, а також спеціальний весняний проект “Успішні жінки Рівненщини”.

ЧИТАТИ ЖУРНАЛ ОНЛАЙН

А герой обкладинки – людина добре знана в Україні завдяки своїм професійним якостям, уродженець Рівненщини, який ніколи не забуває рідний край, прекрасний сім’янин та турботливий батько, а найголовніше – відкритий та щирий у своїх думках та помислах. І все це про Івана Іванова, заступника начальника Київської митниці ДФС України та в.о. начальника Рівненської митниці ДФС України.

Відзначення першої річниці видання відбулося в теплій, дружній атмосфері з святковим тортом, душевними розмовами та щирими вітаннями.

Фотозвіт з події – вже згодом на нашому сайті! Перша річниця – тільки СТАРТ, а попереду ще стільки новОГО та цікавОГО!

Опубліковано Natalya Melnichuk 6 березень 2018 р.

 

Ми запевняємо Вас: “РІВНЯНИ – те, що треба!”

З попередніми номерами журналу Ви можете ознайомитись у [url=http://my.rv.ua/arhiv-usih-vipuskiv/]архіві випусків[/url].

, , ,

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *