Жителя Рівненщини спіймали на кордоні з Румунією

Щасливе
22.02.2024  15:00

Прикордонники з Мукачівського загону здійснили успішну операцію щодо припинення спроби нелегального перетинання кордону. Чотирьох чоловіків, які мали намір незаконно потрапити до Румунії, виявлено та затримано при контрольному посту в районі високогір’я.

За отриманою інформацією від оперативно-розшукового відділу, прикордонний наряд викликав на перевірку автомобіль, в якому перебували двоє киян, один закарпатець та один рівнянин. Під час перевірки виявлено, що чоловіки мали намір потрапити до Румунії через незаконну переправу.

Вартість такої переправи становила 4 тисячі доларів на кожного з групи. Незважаючи на повторні попередження про небезпеку, чоловіки погодилися на ризиковану подорож до підніжжя Карпат, де зберігалася висока ймовірність сходження снігових лавин.

Оперативники ретельно вивчають обставини правопорушення та встановлюють осіб, причетних до організації нелегальної переправи через кордон.

Затриманим складено протоколи про адмінправопорушення згідно зі статтею 204-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України», і справа направлена до суду.

переглядів: 69


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *