“Живіть. Людство жило і розвивалось і в чорніші часи”: Військовий заступник мера про перебіг війни

Щасливе
24.01.2024  13:02

Важливо зрозуміти, що період труднощів та конфлікту може тривати довго. Замість нервуватися, важливо розглядати цей час, як можливість для особистого та професійного розвитку.

“Сядьте, заспокойтесь, видихніть і чітко усвідомте одну просту річ: ця війна буде тривати довго, мінімум років п’ять.”пише Військовий заступник мера Рівного Юрій Поліщук.

Надайте пріоритет вашому фізичному та психічному здоров’ю, знаходьте нові можливості та вирішуйте питання стратегічно. Життя продовжується, і допомагаючи один одному із зумовленого гумором та розумінням, можна пережити будь-які випробування.

“Якщо ви зараз воюєте, подумайте, чи не отримати якийсь інший фах, або як розвинутись там, де ви зараз є, які скіли та знання ви хочете отримати? На яку посаду перейти? Мо’ на офіцера вивчитись? При всій тій зраді, яка несеться нині в соцмережах, у війську є чимало можливостей для розвитку та удосконалення. Головне – бажання.”– запевняє Військовий заступник міського голови.

Також згадав політик і про найбільш популярних осіб сьогодення – працівників ТЦК.

У цьому випадку, Юрій Поліщук радить розглянути кілька альтернативних варіантів. Замість того, щоб ховатись, варто краще подумати про створення власного тунелю з Ківерців у Норвегію, розглянути можливість зміни статі або (за відсутності фантастичних здібностей) розглянути вступ до підрозділу, де вам буде комфортно протягом цих років. – “Це точно ліпше, ніж той вибір, який замість вас зроблять неприємні дяді в пікселі.” 

Отож, як каже пан Юрій, головне – з гумором і без істерик.

“Ми ж, зрештою, козацького роду. Ну крім арестовича з лещенком – то хтось підкинув.”

переглядів: 155


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *