Зміни з 1 травня: що врахувати водіям

Щасливе
30.04.2024  13:00

З початку травня водії повинні будуть дотримуватися нових правил щодо вмикання ближнього світла фар або денних ходових вогнів поза межами населених пунктів. Зміни до правил дорожнього руху, внесені постановою Кабінету Міністрів України №1105, розширюють період обов’язкового використання світла на усі місяці року.

Раніше ця вимога стосувалася лише осінньо-зимового періоду, з 1 жовтня по 1 травня. Проте тепер, завдяки внесеним змінам, вона стала обов’язковою протягом усього календарного року. Ця ініціатива спрямована на забезпечення безпеки на дорогах, зробивши автомобілі більш помітними для інших учасників руху.

Якими будуть ціни на електроенергію

Нові правила призначені зробити автомобілі видимішими на дорозі, навіть у теплий період року, коли видимість зазвичай краща. Включені фари або денні ходові вогні допоможуть іншим водіям легше помітити автомобіль на великій відстані, що сприятиме загальній безпеці на дорозі.

Таким чином, відтепер правила використання світла на автомобілях стають ще строгішими, і водії мають бути готові до їх виконання у будь-який час року.

, , , , переглядів: 68


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *