Змінюється порядок завезення гуманітарної допомоги

Щасливе
28.03.2024  17:00

31 березня завершення перехідного періоду, під час якого гуманітарну допомогу в Україну можна було завозити за допомогою паперових декларацій. З 1 квітня ввезення гуманітарної допомоги до України буде можливе лише через використання Автоматизованої системи реєстрації гуманітарної допомоги.

Ці зміни впроваджуються з метою полегшення процедури ввезення та обліку гуманітарної допомоги для всіх зацікавлених сторін: фондів, волонтерів, організацій та установ, які отримують допомогу, а також для держави. Цифровий механізм дозволить уникнути зловживань та зробить розподіл гуманітарної допомоги більш прозорим.

Депутатка Рівненської облради обрана головою в Конгресі Ради Європи

Міністрка соціальної політики, Оксана Жолнович, підкреслила: “Нові правила завезення гуманітарної допомоги дуже важливі, щоб допомога потрапляла до тих, хто її дійсно потребує. Цифрова система дозволить відслідковувати всі етапи руху гуманітарки та уникнути подвійного розподілу”.

Запуск цифрової системи https://good.gov.ua/ вже приєдналися понад 8 тисяч отримувачів гуманітарної допомоги, зібрано понад 18 тисяч записів про вантажі та 12,5 тисяч декларацій.

Назар Танасишин, заступник Міністра соціальної політики, додав: “Ми працюємо стратегічно, удосконалюючи процеси в сфері гуманітарної допомоги, спільно з волонтерами та зацікавленими сторонами”.

Нагадаємо, що до 1 квітня існує перехідний період, під час якого отримувачі гуманітарної допомоги можуть обирати між паперовим та цифровим способами ввезення та обліку гуманітарної допомоги.

, , , переглядів: 67


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *