Золотієву потрібен спортивний майданчик

Щасливе
19.10.2017  13:00

Золотієву потрібен спортивний майданчик

На сайті Бюджету міських ініціатив розміщено 52 проекти, якими поділились жителі міста. Ініціативи стосуються актуальних проблем Рівного та корисних нововведень, які важливо було б впровадити. Починаючи з 17 жовтня і по 31 жовтня триває голосування за  заявлені проекти. Кожен рівнянин, який досягнув 16 років може проголосувати не більше, ніж за 3 великих та 3 малих проекти.

Для того щоб проголосувати за проект можна й онлайн. З детальною інструкцією по голосуванню можна ознайомитись за посиланням.

Так, мешканці мікрорайону Золотіїв просять підтримати два проекти, які стосуються їх мікрорайону – “Спортивний майданчик” у Золотієві та Золотіївський трикутник.

ПІДТРИМАТИ ПРОЕКТИ

“Спортивний майданчик” у Золотієві 

У Золотієві немає спортивного осередку, тому будівництво спортивного майданчика комбінованого типу є назвичайно важливим. Можливість пограти у волейбол, баскетбол, займатися на тренажерах та турніках сучасного типу – ось чого не вистачає мешканцям мікрорайону Золотіїв.
Місце розташування – вулиця Золотіївська 74.

Золотіївський трикутник

Мікрорайон Золотіїв розпочинається із своєрідного перехрестя другорядних доріг вулиці Олексинська, які є обрамленням зеленої зони у вигляді трикутника. Оскільки ця ділянка вважається обличчям мікрорайону, але має вкрай неестетичний вигляд, мешканці Золотієва пропонують провести облаштування цієї території.

ПІДТРИМАТИ ПРОЕКТ

, , , , переглядів: 2 141

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *