Зростати агробізнесу на Рівненщині допоможе АгроКУБ

Щасливе
18.06.2019  09:33

ПриватБанк створює умови для зростання агробізнесу. Максимальну суму кредиту «АгроКУБ» збільшено до 2 000 000 грн.

«На сьогодні ПриватБанк пропонує найвигідніші умови кредитування з гнучким графіком погашення кредитів на сільгосптехніку та з компенсацією від держави. Враховуючи підвищення ставки НБУ,  всі банки підняли відсоткові ставки по кредитуванню. Наші ж кредити – дешевшають. Минулого року ми знизили відсоток кредитування за програмою «АгроКУБ» із 2 до 1,8%.  Нинішнього року ми продовжили цю тенденцію. І вже з 1 лютого  наш клієнт платить перші шість місяців за кредитною ставкою 1,8%, а вже інші шість місяців – лише 1,6%. ПриватБанк розвиває економіку країни доступним фінансуванням», – пояснює директор Північно-Західного РУ ПриватБанку Юрій Войтенко.

Після подання заявки фахівці оцінюють попередні ризики і допомагають здійснити оформлення позики. Аграрію надаються гроші для реалізації фінансування на придбання необхідної с/г техніки, пального, насіння та інших необхідних складових агробізнесу. Саме для аграріїв регіону ПриватБанк пропонує особливі умови кредитування на термін до 12 місяців. Головна перевага “АгроКУБу” – це можливість отримати сезонні “кредитні канікули”. Згідно розробленої програми можливо погасити кредит таким чином: перші 6 місяців виплачувати тільки відсотки, решту 6 місяців – суму боргу з відсотками рівними частинами. Також агровиробники можуть взяти участь вже в п’яти державних програмах, спрямованих на підтримку агробізнесу.

Крім цього, для оперативного поповнення обіговими коштами ПриватБанк запровадив нову технологію швидкого кредитування для приватних підприємців та фермерів, що дає можливість малому бізнесу використовувати позикові гроші в сумі 100 тис. грн з пільговим періодом до 55 днів. Після закінчення пільгового періоду ставка за лімітом «Підприємницький» становитиме 2,5% на місяць.

Як повідомили у ПриватБанку, в 2018 році було профінансовано малий та середній бізнес Рівненщини більш як на 20 млн грн. Більше 150 підприємців регіону отримали кредитування за програмою “КУБ”, серед яких і 50 фермерів.

У 2019 році ПриватБанк планує спрямувати на підтримку малого бізнесу понад 8 млрд грн. ПриватБанк обслуговує в агросекторі понад 12 тис. юридичних осіб та 3,5 тис. приватних підприємців. Частка ринку фінансової установи в цій галузі – 44% (за обслуговуванням рахунків). Детальна інформація про проект «АгроКУБ» та можливість заповнити заявку для отримання фінансування – за посиланням: kub.pb.ua.

, , , переглядів: 993
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *