З’явилася нова приватна школа на Рівненщині

Щасливе
04.04.2024  10:00

На Рівненщині з’явилася ще одна можливість для якісної освіти – християнський ліцей “Світло”. Ця школа стала новим членом освітньої мережі області, отримавши ліцензію на проведення освітньої діяльності. Рішення про виділення ліцензії було ухвалено під час засідання комісії з питань ліцензування освітньої діяльності під керівництвом першого заступника голови Рівненської обласної державної адміністрації Сергія Подоліна.

Трагедія на передовій: Випускниця Рівненського університету загинула в бою

Сергій Подолін, перший заступник голови Рівненської ОДА, підкреслив важливість прозорості та якості освіти для регіону. “Будь-який бізнес у сфері освіти повинен бути прозорим та відповідати освітній стратегії держави. Отримання ліцензії християнським ліцеєм “Світло” та впровадження професійних профілів у Рівненському професійному ліцеї – це крок у цьому напрямку. Це також забезпечить можливість відслідковувати якість надання освітніх послуг в області”, – підкреслив Подолін.

Ці дві нові ініціативи стануть важливими кроками у розвитку освітньої системи на Рівненщині та сприятимуть підвищенню рівня освітніх послуг для молоді регіону.

, , , переглядів: 60


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *