Завтра у Рівному відбудеться унікальний рекорд

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
11.02.2022  15:20

Завтра у Рівному відбудеться унікальний рекорд

Завтра, 12 лютого у Рівному відбудеться унікальна подія – уперше в Україні буде оголошено рекорд наймолодшої альпіністки.  Про це повідомила Лана Вєтрова у Фейсбук.

Уперше за всю історію рекордів буде оголошена така номінація – наймолодша в Україні альпіністка“, – зазначила Лана ВЄТРОВА, керівник Національного реєстру рекордів України.

На цей рекорд претендує рівнянка Олександра Канкрова. У віці 5 років 5 місяців дитина здійснила повноцінне альпіністське сходження на гору Лайла, Кавказ (висота 4009 м) на рівні з дорослими учасниками сходження. Дівчинка стійко подолала на маршруті всі перевали, траверси, брід річки Адиші Чала, льодовик Лайла… За спортивною класифікацією категорія складності маршруту гірського походу – 1 КС, з елементами другої категорії складності.

Основними вимогами Національного Реєстру Рекордів до претендентів на цю номінацію є подолання всього маршруту дитиною самостійно у супроводі дорослих. Окрім того, дитина має вміти працювати з альпіністським спорядженням, користуватися ним з дотриманням техніки безпеки.

Під час зустрічі буде продемонстровано фільм про сходження групи на гору Лайла, в складі якої була наймолодша альпіністка. Також маленька рекордсменка поділиться своїми враженнями від гірського походу, покаже і розповість про своє альпспорядження.

Захід відбудеться 12 лютого 2022 року об 11:00 за адресою: м. Рівне, вул. Лермонтова 6, Майстерня Міста.

, , , , , переглядів: 282


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *