12-річна дубенчанка продає польові квіти, щоб допомогти ЗСУ

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
27.07.2022  15:00

12-річна дубенчанка продає польові квіти, щоб допомогти ЗСУ

12-річна Яна Сало з села Дитиничі, що на Дубенщині, робила букети з польових квітів та продавала. Таким чином збирала кошти на допомогу захисникам України.

Мама дівчинки Оксана розповідає, що квітами донька захоплювалася завжди. У мирні часи купували букети або ж рвала квіти в полі та дарувала їх рідним. А коли прийшла війна, то найрідніші люди дівчинки – дідусь, хресний та дядько – вступили до лав ЗСУ.
«Донька запитувала, як може допомогти військовим. І якось за вечерею в неділю вона принесла букет польових квітів. Чоловік запропонував їй зробити акцію – продавати букети, а виручені кошти віддати на потреби ЗСУ», – розповіла Оксана Сало.
Дівчинка підхопила цю ідею і вже наступного дня пішла в поле за квітами. Усі разом складали букети та малювали плакати. А ось продавати благодійні квіти Яна вирішила самостійно. Мама розповіла, що пишається такою цілеспрямованою донькою.
За тиждень юна волонтерка вторгувала 8050 гривень. Кошти передала у Дубенський волонтерський центр, який діє при Свято-Миколаївському чоловічому монастирі. Що куплять військовим – поки що невідомо, але волонтери обіцяють прозвітувати сім’ї.
, , переглядів: 209
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *