Алгоритм дій у разі втрати зв’язку з військовослужбовцем: поради експертів

Щасливе
24.02.2024  14:10

Серйозна ситуація, коли рідний чи близький зник безвісти в зоні бойових дій, вимагає негайної та компетентної реакції. Процес пошуку втраченої особи потребує дбайливого та обачного підходу. Про це заявили у Рівненській облдержадміністрації під час спільної прес-конференції, де були присутні начальниця Управління у справах ветеранів Департаменту соціальної політики ОДА Марина Корольова та т.в.о. заступника начальника Головного управління – начальника слідчого управління ГУНП в Рівненській області Юрій Майоров.

За їх словами, першим кроком, щоб розпочати процедуру пошуку, необхідно звернутися до органів Національної поліції. За допомогою лінії 102 або безпосередньо у відділення поліції можна подати заяву про зникнення родича. Поліція проводить відбір зразків ДНК та здійснює необхідні експертизи.

У разі відсутності можливості відібрати біологічні зразки, доцільно надати особисті речі зниклої особи, такі як зубна щітка, шапка, білизна тощо. Ці предмети можуть бути використані для подальших досліджень.

Важливим етапом є внесення інформації про зниклу людину до Єдиного реєстру осіб зниклих безвісти за особливих обставин. Це дозволяє швидше встановити контакт з родичами та забезпечити допомогу.

«У таких складних ситуаціях варто звертатися до представників державних установ та організацій, які мають відповідний досвід та можливості. Довіряйте фахівцям, які знають свою роботу. Наша спільна мета – зберегти життя та здоров’я ваших рідних», – підкреслила Марина Корольова.

Якщо виникають питання або потрібна додаткова інформація, можна звертатися до відповідальних осіб за цим напрямом роботи у Рівненській області, контактні дані яких наведені нижче.

Цей алгоритм дій допоможе максимально організовано та ефективно вирішити питання з пошуком зниклої особи у складних умовах воєнного конфлікту.

переглядів: 141


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *