“Чорті шо і збоку Таня”: рівненська журналістка розповіла про “Тетянин день”

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
25.01.2018  15:26

“Чорті шо і збоку Таня”: рівненська журналістка розповіла про “Тетянин день”

Рівненська журналістка Тетяна Закордонець сьогодні святкує День Ангела. На своїй сторінці у Фейсбук дівчина поділилась роздумами про своє ім’я, цей день в її житті та друзів, які роблять її будні яскравішими.

В дитинстві мені не подобалось ім’я Таня. От Аліна, Ілона, Ангеліна, Роксолана….Це да. А що таке Таня? Тань повно. Куди не глянь – всюди Таня. 
Буська хотіла назвати мене Андріана (бо народилася 10 грудня, а 13-го Андрія…). Але мама вперлась, що “Таня і всьо”.
Зате з роками я це ім’я полюбила більш ніж. От коли день ангела Аліни, наприклад? А Роксолани? А от “Тетянин день” знають всі!
Один мій колишній на всі мої виходки казав: “Чорті шо і збоку Таня”. А, знаючи, що я обожнюю чоловіків, які можуть мене розсмішити: “Таня-несміяна”.
Подружки ізвращались з іменем теж, як хотіли. Танька, Танюха, Танюша, Таньчик, Катрасик (досі не знаю, звідки уже це взялося, Ilona Tymchenko, не підкажеш?)))))
Коли я подружці жалілася, що у мене стався якийсь капєц. Ну прям такий великий-великий , аж капсом написаний, капєц. Шо аж кінець світу. Вона слухала, фігела, округлювала очі в сімнадцять копійок і говорила: “Капєц – не то слово. Це тіки ти могла щось подібне вчерити. І реально когось іншого я б пошкодувала зараз. Але не тебе! Це ж ти! Ти ж вєчно вирулиш! Тобі любий кінець світу з рук сходить. То, напевно, ім’я таке везуче!”
Ще сьогодні днюшка у моєї подруги. Щороку у нас була традиція святкувати цей день разом. Але вона, коза, не будем тицяти пальцями (да,Виктория Левчук?), взяла і переїхала в інше місто. А це ж закінчення ери!
Але коли закінчується одна ера, починається інша! З днем ангела всіх Танюшок!

Фото з Фейсбуку Tanya Zakordonets

Фото з Фейсбуку Tanya Zakordonets

Редакція “ОГО” приєднується до привітань і бажає усім Тетянам, Таням і Танюшкам наснаги, щастя і втілення усіх мрії!

, , , , переглядів: 1 984
Один коментар
  1. ЩАСТИ ВАМ, ТЕТЯНИ!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *