Двоє жителів Вараша загинули на Запоріжчині в один день

квиток на автобус
Щасливе
27.12.2023  20:30

Двоє мешканців Вараша втратили життя в бою за Україну: Володимир Юрійович Баль та Владислав Іванович Денисюк. Обидва військовослужбовці загинули 18 грудня під час виконання бойового завдання біля с. Роботине, Пологівського району Запорізької області, опинившись під ворожим обстрілом.

Про це інформує міський голова Вараша, Олександр Мензул.

Володимир Баль, 24-річний мешканець Вараша, народився в смт Колки, Волинська область. Після закінчення школи навчався в Колківському ВПУ, а з 2018 року служив за контрактом в Національній гвардії України. Залишив за собою батьків, дружину і маленьку доньку.

Владислав Денисюк, 27-річний мешканець Вараша, також втратив життя в цьому бою. Після школи він навчався в Рівненському державному базовому коледжі за спеціальністю “Стоматологія. Зубний гігієніст”. З 2017 по 2020 рік служив за контрактом в Національній гвардії України. Владислав добровільно приєднався до захисту України від окупантів, прибувши із-за кордону в березні 2022 року. Він служив як помічник гранатометника групи вогневої підтримки. Без сина залишилася мати…

, , переглядів: 54


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *