Компенсація витрат за розміщення ВПО у Рівному

Щасливе
06.05.2024  08:00

Згідно з рішенням Кабінету Міністрів України від 19.03.2022 № 333 «Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб», а також Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб на території Рівненської міської територіальної громади, затвердженого рішенням виконавчого комітету Рівненської міської ради від 16.04.2024 № 29, особи, що розмістили внутрішньо переміщених осіб для отримання компенсації витрат, повинні подати заяву разом із підтвердними документами до ЦНАП у м. Рівному не пізніше, ніж протягом п’яти днів з дня закінчення звітного місяця.

Якщо ви не встигли особисто звернутися до ЦНАП у м. Рівному протягом поточного місяця, є можливість подати сканкопії або фотокопії заяви та документів, що підтверджують інформацію, на електронну адресу: cnap.admin@rivnerada.gov.ua

Важливо зазначити, що строк для подання документів не вважається пропущеним, якщо необхідні для розгляду справи документи були передані засобами телекомунікаційного зв’язку до 24:00 5 травня.

переглядів: 46


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *