Людмила Міськова: “Жінки можуть усе!”

Щасливе
08.03.2018  15:44

Людмила Міськова: “Жінки можуть усе!”

Вважається, що бізнес із його суворими правилами та жорсткими законами – справа виключно чоловіча. Проте, це твердження вповні спростовують успішні бізнес-леді. Одна із таких підприємців – Людмила МІСЬКОВА, яка спільно зі своїм чоловіком створила успішну мережу магазинів із казковою назвою “Дюймовочка”.

Про дитячу моду, жінок у бізнесі, правильне ставлення до власної країни та про багато інших тем ми говорили із власницею мережі дитячого одягу “Дюймовочка” у Рівному.

Чому Ви вирішили відкрити мережу дитячих магазинів?

– Як жінка я, звісно ж, розуміюся на моді, на гарному одязі. І хочу, щоб наші діти одягалися стильно, аби вигляд маленьких рівнян тішив око. А тому вирішила разом із чоловіком створити мережу магазинів, де можна буде вибрати вбрання на будь-який смак. В наших магазинах можна знайти широкий асортимент, який задовольнить найвибагливішого покупця. При чому, ми можемо стильно, зі смаком, підібрати одяг не тільки для дівчаток, які дуже вимогливо ставляться до свого зовнішнього вигляду, але й для хлопчиків, які завжди прагнуть бути оригінальними, але й не виділятися з гурту своїх однолітків.

Ви ризикували, починаючи власну справу?

– Починати власну справу – це завжди ризик, адже ніколи не знаєш, чи будуть твої починання вдалими. Підтримка рідних дозволила міцно стати на ноги. Сімейний підхід до справи, а також відповідальність перед покупцями – ось на цих принципах ми і будуємо власну справу.
– Який асортимент одягу представлений у ваших магазинах?

Звісно, що у наших магазинах представлений якомога ширший асортимент одягу для різних вікових категорій, адже потрібно бути готовою до найрізноманітніших забаганок юних клієнтів. При чому у своїй ціновій політиці ми намагаємося бути якомога ліберальнішими, враховувати сучасні реалії, адже абсолютно зрозуміло, що в сучасній Україні не всі батьки можуть платити великі суми за те, щоб їхні діти виглядали гарно. А всі мами й тати  хочуть, щоб їхнє чадо було не гіршим за інших. Через це у формуванні ціни ми керуємося простим принципом: щоб і покупцям було не накладно, і ми не потерпіли збитків. Одним словом, хочеться, щоб батьки гарно вдягали своїх синів і дочок без надмірних фінансових затрат.
Продавці мережі магазинів “Дюймовочка” розуміють потреби кожного покупця, саме тому мережа популярна не лише серед рівнян, а й серед мешканців інших міст. До цих магазинів одягу для дітей та підлітків часто приїздять і з Києва, оскільки подібні речі там коштують набагато дорожче. Популярні речі з “Дюймовочки” не лише в Україні, їх із задоволенням носять й українці за кордоном. Рівненська сім’я, яка давно мешкає у США, повертаючись додому у Рівне, скуповується в мережі магазинів “Дюймовочка”, а потім приємно дивує своїм одягом мешканців Каліфорнії. Так само купують речі у мережі магазинів “Дюймовочка” й сім’ї рівнян, які живуть в інших містах США, у Німеччині, Польщі та Канаді. Наші заробітчани, які працюють в Італії та Іспанії й можуть порівняти наш одяг та їхній, все ж вибирають продукцію в мережі магазинів дитячого одягу “Дюймовочка”.

– Який саме одяг можна знайти у мережі магазинів “Дюймовочка”?


– У мережі магазинів “Дюймовочка” реалізується колекційний одяг, який виготовляється на українських фабриках для продажу в Італії. Саме тому використовуються тканини найвищої якості. Окрім того, дизайнери цих фабрик постійно відвідують різноманітні модні покази. слідкують за новітніми тенденціями, які потім втілюють у своїх моделях одягу, а тому у нас можна придбати вбрання, яке цілком відповідає усім сучасним модним віянням.

– Пані Людмило, скажіть, будь ласка, а чи складно бути бізнес-леді?

– В Україні, загалом, складно вибудовувати власну справу. На жаль, наша країна переживає ненайкращі часи, але ми повинні завжди залишатися патріотами, думати про те, що ти зробив для країни, а не вона для тебе. Ми не можемо зараз бути егоїстами. Що ж до жінок у бізнесі, то, звісно, наше суспільство не таке рівноправне, як скажімо, в Західній Європі, а тому доводиться мати справу із певними проявами інакшого ставлення до себе, бо ти – жінка. Проте, жінки абсолютно точно можуть конкурувати із чоловіками. І в бізнесових справах теж. Взагалі, жінки можуть усе. А тим паче українська жінка, яка долала будь-які труднощі, які були на її шляху, яка завжди залишалася оптимісткою. Я впевнена, що саме жінки будуть тією рушійною силою, яка все змінить на краще у нашій країні.

Купити модний і якісний одяг у мережі
магазинів мережі “Дюймовочка” можна за адресами:

– вул. Шкільна, 33 (торговий центр “Олімп”, біля речового ринку);
– вул. Макарова, 23 (торговий центр “Екватор”).
– вул. Київська, 67 (торговий центр “Арена”).

, , , , , переглядів: 988

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *