Маленька рівнянка стала рекордсменкою в унікальній номінації

Щасливе
13.02.2022  12:15

П’ятирічна рівнянка, Олександра Канкрова, стала рекордсменкою Книги рекордів України з номінацією «Наймолодша альпіністка України».

У складі української команди дівчинка піднялася у Грузії на гору Лайла (висотою 4009 м) на початку серпня 2021 року. На той момент їй було  5 років 5 місяців. Олександра Канкрова здійснила повноцінне альпіністське сходження на гору Лайла (висота 4009 м) на рівні з дорослими учасниками сходження.

“Основними вимогами Національного Реєстру Рекордів до претендентів на цю номінацію є подолання всього маршруту дитиною самостійно у супроводі дорослих. Окрім того, дитина має вміти працювати з альпіністським спорядженням, користуватися ним з дотриманням техніки безпеки, ” -розповіла керівниця Національного Реєстру рекордів України Лана Вєтрова

Під час зустрічі  маленька рекордсменка поділилася своїми враженнями від гірського походу, показала і розповіла про своє альпспорядження.

Рекорд наймолодшої альпіністки України оголосили у Рівному 12 лютого.

Додамо, що Олександра разом із батьками у повноцінних походах з півторарічного віку і це вже її четвертий похід у гори . До цього було два зимових походи у Карпати, літній у Карпати, Кавказ.

До слова, 11 лютого дівчинка відсвяткувала свій день народження.

фото Європейська Солідарність. Рівне

фото Європейська Солідарність. Рівне

, , , , , переглядів: 709


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *