Меценат з Рівного зробив дітям особливий подарунок

Щасливе
01.06.2020  19:53

Діти завжди потребують піклування від дорослих. А найбільше ті, які мають особливі освітні потреби. Й обов’язок турбуватися про таких діток бере на себе не лише держава, а й соціально відповідальні представники бізнесу.

 

Один із добродіїв, який частину своїх коштів та сил жертвує заради добробуту малечі – рівненський бізнесмен, керівник «Захід-Трансбуд» Віктор Шакирзян. Ось вже кілька років поспіль він опікується вихованцями Навчально-реабілітаційного центру Рівненської обласної ради. У стінах цього закладу навчаються 83 маленьких мешканців Рівненщини, які потребують особливого педагогічного підходу. Вони з усіх районів Рівненської області та з міста Рівного

 

«Коли я тільки починав свою кар’єру в бізнесі, то усвідомив, що повинен допомогти тим, хто цього потребує. Відвідавши цей навчально-реабілітаційний центр, відчув, що повинен взяти під опіку тутешніх дітей. Переконаний, що діти повинні відчувати турботу, знати, що вони потрібні. Не можу описати словами ті емоції, які відчуваю, коли вони радісно зустрічають, як я навідуюся в гості», – розповідає Віктор Шакирзян.

Пан Шакирзян, зокрема, придбав для дітей нові меблі з екологічно чистих матеріалів, іграшки, а в Міжнародний день захисту дітей зробив їм особливий подарунок – встановив новітнє спортивно-ігрове обладнання на дитячому майданчику.

«Перший день літа – це чудовий час, День захисту дітей. І це свято не тільки дітей, але й тих, хто поруч з ними, хто турбується про малечу. Тих, хто приділяє увагу та знає потреби наших дітей. У нас є особливий друг та меценат Віктор Шакирзян, який може зігріти теплом свого серця вихованців нашого центру. Ми щиро вдячні від дитячого та педагогічного колективу за такий подарунок», – наголошує керівниця Навчально-реабілітаційного центру Рівненської обласної ради Алла Ярмушевич.

 

Подібна допомога є вкрай важливою для дітей, котрі відвідують обласний навчально-реабілітаційний центр:

«Велику кількість зусиль для облаштування нашої групи доклав Віктор Шакирзян. Він подарував яскраву стінку, зручні столи для навчання, містку шафу-купе. Велику кількість розвиваючих іграшок та ігор. Також жодне наше свято не обходиться без присутності Віктора Шакирзяна. Дітки з ним добре знайомі, вони його чекають та люблять, адже він приїжджає зі смаколиками та подарунками. Хочемо подякувати Віктору Шакирзяну від імені наших діток, батьків та працівників Рівненського обласного навчально-реабілітаційного центру за ваше добре і чуйне серце, за те, що ви робите не тільки для дітей, які тут навчаються, але й для усіх дітей, які цього потребують», – говорить вихователька Оксана Гречко.

 

Центр давно потребував нового спортивно-ігрового обладнання:

 

 

«Обладнання, яке тут було, бажало кращого, було доволі небезпечним для дітей, тож давно потрібно було встановити нове. Усі «обновки» сертифіковані, зручні, мають гарантію. Вирішив зробити такий подарунок, бо для мене дуже важливо бачити радість у дитячих очах», – розповідає Віктор Шакирзян.

 

 

 

Новий ігровий майданчик діти зможуть випробувати вже найближчим часом, після завершення карантину.

, , , переглядів: 1 099


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *