На Рівненщині в ДТП загинув 13-річний підліток

Щасливе

На автодорозі «Городище-Рівне-Старокостянтинів» біля села Малушка вчора, 25 червня, сталася смертельна аварія, в якій загинув підліток. 

Про це інформують у пресслужбі поліції Рівненської області.

Відомо, що 23-річний кермувальник автівки «Volkswagen» наїхав на 13-річного місцевого мешканця.

Від завданих травм хлопчик помер на місці події.

Поліція розслідує обставини та причини автопригоди.

 

, , , , , , Переглядів: 686

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *