Нацгвардійці Рівненщини одружилися під час війни

Щасливе

На сьомий день війни, на Рівненщині без білої сукні, але з весільним букетом нареченої, двоє нацгвардійців створили нову сім’ю. Про це повідомляє видання “sarnynews.city” в Іnstagram.

Щасливою парою стали поліцейські патрульної роти міста Сарни – Олександр і Олеся.

Життя продовжується! Вітаємо молодят!

, , , , Переглядів: 1 270

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *