Неймовірно теплі люди, – одесит поділився враженнями від майстер – класу у Рівному

Щасливе
19.02.2019  18:22

Вже є гарної традицією в місті Рівному збиратися у суботу на “Бізнес – сніданку”, який організовує Віталій Пізнюр. Минулої суботи до нашого міста приїздив засновник та керівник компанії “Vizart, SMM $ Events”, яка просуває понад 120 особистих та бізнес акаунтів щомісяця – Артем Візарт. Артем провів цікавий тренінг та поділився своїм досвідом, як просувати свій бренд, бізнес чи персональний акаунт в Instagram. Нам вдалося поспілкуватися з Артемом та взяти ексклюзивне інтерв’ю для сайту “Рівняни”.

Коли вперше вам вдалося заробити кошти через інтернет мережу, і саме з чого почався ваш шлях, у цій сфері?
Ще у школі я створив у ВК( В Контакті) першу свою сторінку про свою школу, і мені сподобалося постійно ділитися чимось новим, подобалося запрошувати усіх до цієї сторінки. Перший мій заробіток пов’язаний з українським журналом для чоловіків. Я створив сторінку в соц. мережі від журналу, але офіційних прав не мав. І от коли я її активно розкручував зі мною зв’язалися представники журналу, щоб я віддав її безкоштовно, я не погодився. Так я купив свій перший автомобіль.
Чи маєте Ви свої правила успіху?
Звичайно, я вивів три основні правила для себе:
– завжди займатися улюбленою справою, лише улюблена справа приноситиме справжнє задоволення;
-завжди питати себе, що я можу зробити ще краще;
-чого дійсно бажають мої клієнти, хочу на голосити на слово ДІЙСНО.
Артеме, чи вперше Ви у Рівному та які маєте враження?
Так, до вашого міста я приїхав у перше. Перше, що спало на думку – спокійне. Рівняни дуже привітні. Асоціюється з кварталом Одеси, який я відвідав вперше.
Як приймала публіка на “Бізнес – сніданку”?
Класно. Аудиторія була щирою та теплою. Я навіть не встиг розповісти усе. Інформації мав більше, не зміг вкластися у дві години. Рівняни були активні та спраглі до знань.
Чи приймаєте ви участь у соціальних чи благодійних проектах?
Так, звичайно. Одним із останніх благодійних заходів, який ми вирішили організувати було зібрати велику суму на ремонт дитячого будинку. І ми це зробили.
Щоб на останок нашої зустрічі ви б порадили для рівнян?
Хочу сказати, що світ змінюється. У ньому є війни, взлети та падіння, розчарування та радість. Але треба жити цим моментом, жити зараз. Любити та цінити кожен момент, кожну хвилину.

, , , , , , , , , , , переглядів: 1 002


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *