Подарунок для закоханих: ПриватБанк продовжує випускати карти з індивідуальним дизайном

Щасливе
30.01.2018  14:27

Як здивувати кохану оригінальним подарунком до Дня закоханих? Оригінальну платіжну картку з індивідуальним дизайном можна замовити у ПриватБанку та до 14-го лютого отримати її у будь-якому рівненському відділенні банку.

Щоб замовити таку картку, потрібно виконати декілька простих кроків на сайті ПриватБанку https://carddesign.privatbank.ua/. Зокрема, обрати тип картки (Універсальна миттєва, Універсальна Голд чи Картка для виплат), завантажити необхідне фото чи картинку для дизайну картки. Якщо картка призначена для третьої особи – поставити позначку “Карта у подарунок”, обрати будь-яке зручне із 54 відділень ПриватБанку на Рівненщині для отримання картки або ж замовити доставку кур’єром.

Випуск однієї картки з будь-яким оригінальним дизайном для закоханих коштує лише 99 грн. (спеціально для закоханих у банку розробили нові дизайни). А для тих, хто планує цього дня освідчитися, ще підготували спеціальний дизайн, який без зайвих слів дозволить розповісти про Ваші наміри коханій людині.

Активувати картки з індивідуальним дизайном закохані зможуть самостійно за допомогою банкомату або ж звернувшись до співробітників банку у будь-яке відділення ПриватБанку.

Поспішайте замовити картку й порадувати коханих!

, , , , , , переглядів: 1 485


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *