Поради рівнянам: як підвищити ефективність роботи в передсвяткові дні

Щасливе
21.12.2017  13:13

Поради рівнянам: як підвищити ефективність роботи в передсвяткові дні

Яскраві гірлянди, запах мандаринів, розпродажі в магазинах, ялинки на базарах, у будинках і офісах, – здається, дух свята витає в повітрі, але наприкінці року, крім усього іншого, потрібно ще закінчити всі робочі справи і «заповнити пробіли». Експерти Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна підготували кілька порад, як усе встигнути і не розгубити святкового настрою.

Не поспішайте «все встигнути». Перевантаження може дати зворотний ефект – чим інтенсивніше ви працюватимете, тим більше втомитеся, що може позначиться на результатах праці. Не варто жертвувати обідньою перервою і особливо сном – робочі питання вирішите, але жодного свята вже не захочеться.

Не хапайтеся за все підряд. Напишіть план справ на передсвяткові дні і дотримуйтеся його. Розставте пріоритети: найбільш термінові справи виконуйте в першу чергу, ті, що менше «горять», – потім, які можна делегувати – делегуйте. Поточні робочі завдання будуть і після свят, до речі, вони і допоможуть швидше адаптуватися до робочого процесу й увійти в ритм.

Не плануйте багато особистих зустрічей і ділових переговорів, особливо якщо є можливість замінити їх телефонними дзвінками або онлайн-конференціями. Так ви заощадите час на дорогу. Тим більше в передноворічну пору трафік збільшується, і ви ризикуєте простояти багато часу у заторах замість того, щоб завершити важливі справи у офісі.

Привітайте партнерів або клієнтів зі святами, подякуйте за співпрацю, намітьте план роботи на наступний рік і обов’язково поінформуйте про тривалість вашого новорічного відпочинку.

Виберіть подарунки рідним, сувеніри колегам, костюм на новорічну вечірку собі і беріться за роботу! Від святкових приготувань нікуди не дітися, а якщо постійно відволікатися на них під час роботи – не встигнете ні того, ні іншого.

Використовуйте святкові вечірки як стимул, щоб швидше впоратися з роботою. Скажіть собі: «Як тільки я закінчу з презентацією, зможу відправитися на свято». Бажання потрапити на захід допоможе сконцентруватися.

Намагайтеся не ігнорувати офісні святкові приготування під приводом термінової роботи – спільна підготовка до свята дуже зближує колектив. Крім того, під час прикрашання офісної ялинки ви можете обговорити з колегами майбутні покупки, наряди, новорічне меню і більше не відволікатися на розмови у робочий час.

Підбийте підсумки року, що минає. Згадайте, а краще запишіть, чого навчилися, які проекти реалізували, з ким познайомилися. Це буде чудовою мотивацією для завершення поточних справ і надихне на нові успішні звершення.

І не нервуйтеся(!!!), якщо щось не встигли – закінчується всього лише рік. Після свят ви знову повернетеся до роботи і поточних справ.

, , , , , , , переглядів: 995
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *