Правозахисник Сергій Мусевич: “Досягнути чогось у житті можна тільки з хорошою підтримкою”

Гринюк Перевезення
Щасливе
27.05.2017

Правозахисник Сергій Мусевич: “Досягнути чогось у житті можна тільки з хорошою підтримкою”

Сергій Мусевич – відомий у Рівному й не тільки правозахисник. Має робітничий фах за спеціальністю “Автомобільна справа”. Згодом, продовжив навчання у правозахисній та економічній галузях й має вчений ступінь магістра теології.

Сьогодні Сергій Мусевич займається юриспунденцією й успішно будує свій бізнес у Рівному. Втім, люблячий чоловік і турботливий батько двох доньок, упродовж 17 років перебування у шлюбі він сформував свою філософію сімейного життя, що грунтується на тисячолітніх істинах християнства.

За словами пана Сергія, саме родина – найвища цінність у житті, яка й допомагає будувати власну справу, розвиватись та творити добрі діла.

“За роки свого життя я побачив, як відбулось багато змін у різних сферах суспільства, прийшли вони і в моральну сферу нашої держави. Беззаконники в нашому суспільстві пропагують мораль та етику так, щоб вони сприймалися поверхнево та суб’єктивно. Різні псевдопедагоги, псевдополітики, ЗМІ пішли у наступ на інституцію сім’ї, тим самим спотворюючи справжні сімейні цінності. Ці поняття знівельовуються на догоду їхнім власним версіям «моральності», аби суспільство звертало менше уваги на абсолютні стандарти, даровані людському творінню Творцем. Невірна філософська ідея моральної терпимості розмиває підґрунтя наших сімей та громади. Як результат – більшість наших мешканців сьогодні невірно розуміють або й зовсім не мають уявлення про те, як мати благословенне подружжя і виховувати дітей так, щоб у майбутньому вони стали достойними громадянами”, – переконаний Сергій Мусевич.

Сьогодні наше суспільство багато декларує, що сімейні цінності є важливими, але статистичні дані говорять про інше – ми передова країна Європи… за кількістю розлучень. Таким лідерством точно немає чого гордитися!..

“Я переконаний, що сім’я є головною підвалиною суспільства та держави в цілому. Історія навчає, що якщо будь-яка громада прагне вижити, їй слід підтримувати і зміцнювати побудову інституції сім’ї на Біблійних Заповідях. Біблія розпочинає свою історію зі шлюбу між чоловіком та жінкою. Тому ми в своїй сім’ї черпаємо цінності для свого інституту шлюбу саме у Святому Письмі. І саме тому хочемо подарувати читачам наш Сімейний маніфест — своєрідну Біблійну модель, за якою ми намагаємось жити у стінах нашого дому”, – каже пан Сергій.

 
А ще Сергій Мусевич додає, що “робота є важливим і необхідним аспектом служіння Богу та здатності людини задовольняти потреби сім’ї. Ми також віримо, що відчуття безпеки чи значимості неможливо знайти завдяки переслідуванню кар’єристських цілей або фінансового успіху окремо від відповідальності людини перед Богом, чоловіком/дружиною і сім’єю. Натомість, ми переконані, що ці потреби найкраще можуть бути задоволені у колі сім’ї, де батьки і діти мають гармонію у стосунках один з одним та з Ісусом Христом”.
Фото з особистої сторінки Сергія Мусевича у Facebook.
Джерело: “ОГО
, ,

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *