Продаєте товар у соц.мережах – реєструйте ФОП

квиток на автобус
Щасливе
17.01.2024  17:40

Державна податкова служба у Рівненській області вкотре нагадує жителям області, щодо правильних умов здійснення продажу товарів чи надання послуг, за допомогою СОЦМЕРЕЖ.

Відтак, у повідомленні йдеться, що для такої підприємницької діяльність ОБОВ’ЯЗКОВО має бути державна реєстрація! У іншому випадку, особу можуть притягнути до адміністративної (ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та, в певних випадках – до кримінальної (ст. 201 Кримінального кодексу України) відповідальності.

Нині не секрет, що такі популярні соціальні мережі, як Facebook та Instagram, стали  потужним маркетинговим інструментом. Саме там  здійснюється дистанційний потужний продаж товарів або надання послуг, у деяких випадках навіть у ширших об’ємах у порівнянні із фізичними магазинами. Більшість таких онлайн-продавців нехтують обов’язком реєстрації підприємницької діяльності, ухиляються від сплати податків, а розрахунки проводять через банківські картки фізичних осіб, що заборонено законодавством.

Натомість, звертаємо вашу увагу, що працівники відповідних служб регулярно займаються моніторингом такою діяльності з метою виявлення правопорушників. А у випадку підтвердження – вживаються заходи відповідного реагування.

переглядів: 56


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *