Рівненська органістка виконала гімн України на підтримку воїнів ЗСУ

Щасливе

Рівненська прима-органістка Євгенія Бельбас відзняла  відео, де виконує Гімн України на органі.

Про це повідомляє Рівненська обласна філармонія.

Музи не сплять, митці підтримують моральний дух українських воїнів і громадян“, – йдеться у дописі.

Дивитися відео тут:

, , , Переглядів: 958

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *