Рівненський “атомник” став учасником міжнародного навчання у Чехії

квиток на автобус
Щасливе
17.01.2024  14:46

Шестиденне навчання проводилося у грудні минулого року на АЕС Темелін (Чехія). Упродовж зустрічей, наставники проводили практичні заняття і обговорення лекцій в групах, присвяченому підвищенню кваліфікації начальників змін АЕС. Цінною практикою була плідна комунікація між учасниками, які розглядали погляди різних станцій на одне питання, обговорювали ситуації, задавали запитання наставникам та отримували зворотній відгук.

Серед учасників, був і наш земляк, працівник Рівненської АЕС  Руслан Косаренко.

За його словами, – “Підготовка оперативного персоналу на тренажерах повинна стати більш диференційованою (не однаковою для всіх), організована індивідуально під оператора і зміну. Також новим фокусом уваги повинно стати систематичне проведення коучингу в зміні, адже це не лише найефективніший спосіб мотивувати персонал, а й важливе джерело інформації щодо пробілів в знаннях і зручна нагода передати важливий досвід.”

Відтак, по завершенню навчання, близько 30 атомників з різних станцій України, Чехії, Великобританії, Франції, Бразилії, Словенії, Бельгії та Болгарії – не лише отримали нові знання, але й вдосконалили навички за допомогою взаємодії та обміну досвідом з колегами і досвідченими лідерами.

 

переглядів: 53


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *