Розвиток підприємництва в Рівному: старт бізнесу та юридичні основи.

Щасливе
27.09.2017  12:57

В Рівному активно проводяться події присвячені розвитку жіночого підприємництва.

Агенція сталого розвитку міста та Платформа взаємодій «Простір» 21 вересня провели захід, присвячений старту бізнесу “Співпраця з контролюючими органами. Трудове та податкове законодавство”. Експерти Руслан Камінський, Тарас Тирак та Віктор Ногачевський поділилися знаннями та досвідом щодо юридичних основ реєстрації власної справи та основ ведення бізнесу, розповіли про тонкощі трудового законодавства, як правильно обрати форму оподаткування та як з нею працювати, про альтернативи трудовим договорам. Слухачі дізналися про типові помилки та кримінальну відповідальність в господарській діяльності.

Нагадуємо про наступні заходи, які відбудуться в Рівному в рамках проекту ініціативи «Розвиток жіночого підприємництва. Жіноче лідерство. Подолання гендерної нерівності серед керівників підприємств та фізичних осіб-підприємців м.Рівне шляхом залучення жінок у місцевий економічний розвиток»:

5 жовтня – семінар на тему «Сучасні технології для залучення та утримання клієнтів». Лектор – Павло Алексєвич (Pavlo Aleksievych), практикуючий маркетолог і консультант по маркетингу. В минулому директор по маркетингу мережі магазинів КТС та автосалонів групи компаній «Автоград». На семінарі учасники дізнаються тонкощі роботи з клієнтами: їх залучення та утримання. Ми розглянемо основні інструменти онлайн-маркетингу, їх особливості, переваги та недоліки. А також поговоримо про шляхи перетворення потенційного клієнта в постійного та лояльного до вашого бізнесу.

Місце проведення: м. Рівне, вул. Соборна, 11, ауд. 162, Open Office. Час 14:00 – 18:00

Участь безкоштовна. Форма для реєстрації:https://goo.gl/forms/z7BPhXyC0VXro9iC2 Кількість місць обмежена розміром аудиторії

12 жовтня – Форум «Гендерна рівність у місцевому економічному розвитку. Жіноче лідерство. Обмін досвідом від успішних жінок міста». Під час заходу учасники матимуть змогу отримати знання та перейняти досвід успішних спікерів:

  • Надія Гладкевич, генеральний директор групи компаній «Реноме»
  • Яна Кравчук, лікар-косметолог, керівник «Медичний центр Яни Кравчук»
  • Юлія Шигорева, директор Рівненського ЦНАП
  • Леся Савчук , керуюча Рівненської філії КБ «ПриватБанк»
  • Спікер від Львівська бізнес школа.

Місце проведення: м.Рівне, вул. Соборна, 112. Skybar Manhattan, час 14:00 – 18:00

Участь безкоштовна. Форма для реєстрації:https://goo.gl/forms/SF6Q5j0spJ1Li85o1 Кількість місць обмежена розміром аудиторії

За більш детальною інформацією слідкуйте в анонсах на сторінці в Фейсбук Платформа взаємодій «Простір» nf Агенція сталого розвитку міста

Контактні особи:

Olena Khmelnyk, ГО Агенція сталого розвитку міста

тел. +38 (068) 037-58-38

Олена Кравчук, ГО Платформа взаємодій “ПРОСТІР”

тел. +38 (098) 015-81-88

Всі заходи підготовлено в рамках реалізації гендерної ініціативи «Розвиток жіночого підприємництва. Жіноче лідерство. Подолання гендерної нерівності серед керівників підприємств та фізичних осіб-підприємців м.Рівне шляхом залучення жінок у місцевий економічний розвиток». Реалізація ініціативи стала можлива за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади, яке підтримала спільну діяльність Асоціації міст України (АМУ) та проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), який в Україні впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ). Зміст заходів є виключно думкою авторів та не обов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті www.pleddg.org.ua.

, , , , , , , , , , переглядів: 1 409


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *