Сьогодні вручили премію імені Олександра Храпаченка

Щасливе
18.09.2023  14:03

Сьогодні, 18 вересня, у день народження Олександра Храпаченка, вручили міську молодіжну премію його імені в галузі театрального мистецтва. У місті це найвища відзнака  в галузі театрального мистецтва і присуджується за кращі доробки у галузі театрального мистецтва, що відзначаються глибоким розкриттям змісту та образів, майстерністю виконання, за здобутки у розвитку сучасного театрального мистецтва.

фото з facebook.com/rivnecouncil

– Цього року лауреатом міської молодіжної премії імені Олександра Храпаченка став Давид Стеблюк, актор-ляльковод КЗ «Рівненський академічний обласний театр ляльок» Рівненської обласної ради. Давид є митцем, який власною активною громадянською позицією та засобами театрального мистецтва утверджує ідеали та цінності Революції Гідності. Він досяг успіхів у громадській, волонтерській, творчій діяльності тому мені за честь сьогодні вручити йому цю стипендію, – зауважив секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян.- Переконаний, що таких митців, як Давид має знати не тільки Рівне, а й уся Україна.

Давид Стеблюк та Віктор Шакирзян, фото з facebook.com/rivnecouncil

Міську  премія імені Олександра Храпаченка заснували у 2021 році з метою відзначення кращих молодих митців в галузі театрального мистецтва, увічнення пам’яті рівнянина, Героя Небесної Сотні, Героя України, Почесного громадянина міста Рівного – Храпаченка Олександра Володимировича.

 

Про це йдеться на офіційній сторінці Рівненської міськради у мережі Фейсбук.

, переглядів: 288


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *