Топ-5 відмінних фільмів на вечір

Щасливе
11.11.2022  17:30
Напевно з цим стикався кожен: бажаючи знайти хороше кіно для вечірнього перегляду, ми більше часу витрачаємо на його пошуки, ніж на сам фільм. Тож ділимося добіркою, в якій кожен фільм вартий витраченого часу і безумовно справить на глядача враження.

Любов на кінчиках пальців

Відмінна французька комедія про дівчину Розу Памфіль, яка не бажає залишатися в своєму містечку і жити спокійним і розміреним життям домогосподарки. Роза їде до Парижу – міста, яке приготувало для неї багато сюрпризів.

Бруклін

Історія про дівчину на ім’я Еліс, яка вирішує покинути рідний дім в ірландському селі і вирушити до вільної Америки. На новому місці дівчина сумує за домівкою, але поступово ця туга проходить. До того ж Еліс закохується, однак несподівана новина з рідних місць змушує її повернутися додому. Але незабаром доля ставить дівчину перед вибором, від якого буде залежати все її подальше життя.

Французька сюїта

Сюжет цього фільму заснований на однойменному романі французької письменниці Ірен Неміровскі і розповідає про француженку Люсіль – заміжню жінку, яка несподівано для себе закохується в німецького офіцера.

Вік Адалін

Ніде правди діти, майже всі жінки мріють залишатися завжди молодими і красивими. Героїні цього фільму випадає така вдача. Але ось тільки чи вдача це насправді – проживати роки і бачити, як старіють і йдуть близькі люди?

Ти тільки люби

Добрий фільм польського виробництва. Його головний герой Міхал – успішний архітектор. У нього, на перший погляд, є все, про що можна мріяти, але він самотній і свої вечори проводить за переглядом телевізійних програм. Але рутині приходить кінець, коли до нього в будинок приходить маленька дівчинка і каже, що він – її тато.

, , переглядів: 1 345
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *