Троє братів з Рівненщини стали на Захист України

квиток на автобус
Щасливе
13.01.2024  16:01

У сім’ї  із села Новоселівка  троє синів: Сергій, Микола і Володимир. З початку повномасштабного вторгнення захищають Україну в різних бригадах на фронті. 

фото з facebook.com/smt.mln.rv.ua

Володя,  служить сапером на Запоріжжі, вже проявив себе як експерт у виявленні та усуненні сотень ворожих вибухівок. Його дії призвели до рятунку життів мирних громадян і очищення кілометрів української землі.

Микола, батько п’ятьох дітей, вирушив добровольцем і воював практично два роки на різних напрямках. Недавно він повернувся додому, що стало справжнім святом для його родини.

фото з facebook.com/smt.mln.rv.ua

Сергій став першим, хто відгукнувся на виклик війни у 2014 році на сході України. З початку повномасштабного вторгнення він знову на передовій, постійно в “гарячих” точках. Незважаючи на численні поранення і контузії, кожне лікування робить його ще сильнішим і визначенішим вибити орків з України.

Він отримав численні державні нагороди та медалі за свій великий внесок у відстоювання незалежності України. Ці відзнаки є подякою за його героїчні зусилля та відданість на фронті.

Про це повідомляють із Млинівської селищної ради.

 

, переглядів: 55


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *