У Рівному роблять унікальні операції

Мисливсько-спортивний комплекс «Сокіл»
Щасливе
20.07.2017  16:55

У Рівному роблять унікальні операції

На базі обласного центру ортопедії, травматології та вертебрології Рівненської обласної клінічної лікарні виконують операції з видалення гриж міжхребцевих дисків малоінвазивним, ендоскопічним методом без розрізу, через невеликі проколи шкіри, про це пише РТБ.

Це великий прорив в українській медицині і відрадно, що саме рівненські траватологи є піонерами в проваджені таких оперативних втручань. Вже за півроку проведено більше 30 подібних операцій.

Велика перевага операції – втручання виконуються під місцевим знеболенням, без наркозу. Хворий вже на операційному столі відчуває полегшення,- зазначає Валентин Піонтковський, завідувач центру ортопедії, травматології та вертебрології Рівненської обласної клінічної лікарні.

Застосування сучасних малоінвазивних технологій зменшує тривалість хвороби, об’єм операційної травми, значно пришвидшує реабілітацію хворого.

Досьє:

Валентин Піонтковський – кандидат медичних наук, лікар вищої кваліфікаційної категорії, член Міжнародного товариства малоінвазивної та інструментальної хірургії хребта (ISMISS) та міжнародного товариства ортопедів — травматологів (SICOT).
Спеціалізується на виконанні оперативних втручань при патології хребта, ендопротезуванні кульшового та колінного суглобів, важких пошкоджень тазу, загальних питаннях травматології та ортопедії. Автор 35 друкованих робіт у вітчизняних та зарубіжних медичних виданнях, співавтор монографії: «Дегенеративні захворювання хребта». Неодноразово стажувався за кордоном: Німеччина, Чехія, Росія, Польща, Іспанія, Туреччина. Пройшов курси первинної спеціалізації по нейрохірургії та дитячій ортопедії.

 

, , , , переглядів: 6 777

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *