Як спланувати свій час, щоб встигати жити (+ВІДЕО)

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
12.10.2017  15:17

Як спланувати свій час, щоб встигати жити (+ВІДЕО)

Нещодавно побачила світ нова книга головного редактора Видавничого дому “ОГО” Віталія Голубєва  – “Лайфхак для журналіста”. Презентація видання відбулася лиш 13 вересня, а книга вже шириться серед читачів всією Україною. 

Ефективність своїх “лайфхакерських” прийомів Віталій Голубєв випробував на своєму житті, адже він встигає ефективно та успішно працювати в кількох іпостасях — головним редактором Видавничого дому “ОГО”, викладачем кафедри журналістики Національного університету “Острозька академія”, керівником Школи універсального журналіста. Крім того, журналістські “лайфхаки” колекціонував протягом більш як 20-ти років активної медійної діяльності. 

На тернопільському телеканалі “ІНТБ” у програмі “Про важливе” автор книги поділився найефективнішими порадами з тайм-менеджменту:

Тайм-менеджмент для журналіста – тема нашої розмови з Nataliia Yednak в ефірі Телеканал ІНТБ у програмі #ПроВажливе під час відвідання файного міста Тернополь минулого тижня. Пропоную вашій увазі повне відео нашої розмови (17 хвилин). Більше порад про ефективне використання часу та інформації для всіх людей розумової праці – в моїй книзі Лайфхак для журналіста. Замовлення – у приватні повідомлення.

Опубліковано Віталієм Голубєвим 10 жовтня 2017 р.

, , , , , , , , , переглядів: 874


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *