Як свою долю рівнянкам дізнатися. ТОП-10 найдієвіших ворожінь у Водохресний вечір

Щасливе
18.01.2022  17:50

У народі кажуть: все, про що нагадали у Водохресний вечір, обов’язково збудеться. Отож, у ніч з 18 на 19 січня можна дізнатися ім’я майбутнього нареченого і ворожити на любов. 


Ворожіння на заміжжя. Тобі  знадобляться стрічка і шматок хліба. Поклади їх у порожній і чистий горщик, ящичок або тазик. Зав’яжи очі і тягни перше, що попадеться. Якщо витягла стрічку, скоро чекай на сватів, якщо хліб – весілля буде, але не в цьому році.

Ворожіння на майбутнє по тіні від спаленого паперу. У Водохресну ніч в абсолютній темряві поклади на блюдце аркуш паперу і підпали його. Далі уважно дивись на тінь, яку буде утворювати вогонь. Постарайся «прочитати» його послання, адже за повір’ями те, що він покаже, чекає на тебе вже зовсім скоро. Трактувати тіньові візерунки тобі допоможе твоя фантазія!

Ворожіння на горішках. Візьми жменю горішків (насіння, горошин, квасолинок) і прошепочи найзаповітніше бажання. Потім висип горішків на стіл і порахуй. Парна кількість – бажання здійсниться, не парне – спробуй поворожити ще раз.

Ворожіння на цибулині. Візьми кілька цибулин. На кожній із них напиши імена можливих наречених. Постав цибулини у воду,  і яка з них перша проросте – від того “нареченого” і чекай сватів.

Ворожіння з кішкою. Якщо у тебе є домашній улюбленець з породи котячих, сміливо можеш залучити його до святкового ворожіння. Загадай бажання і поклич кішку. Якщо вона переступить поріг кімнати лівою лапкою – бажання здійсниться, якщо правою – не судилося.

Ворожіння на рік. Візьми шість чарочок, налий у них трохи води. У кожну по черзі поклади по одному з “магічних” предметів – монетку, сіль, цукор, шматочок хліба, каблучку, сірник і вимовляй пошепки: “Сіль – до сліз, цукор – до життя солодкого, хліб – до ситості, монета – до багатства, каблучка – до весілля, а сірник – до дитини”. Потім зав’яжи очі, добре перемішай чарки і вибирай свою. З чим витягнеш – таким і буде прогноз на цілий рік. Найправдивіше ворожіння – в першій чарці, тому вибирай пророкування один раз.

Ворожіння з чоботом. Одне з найпоширеніших гадань на Водохреща. Вийди з дому і кинь чобіт перед собою. В який бік чобіт носком впаде, звідти буде наречений. Якщо ж він вкаже на будинок – сидіти ще цілий рік в дівках.

Ворожіння на багатство. Візьми три тарілки, під одну з них попроси когось заховати монетку. Той, хто гадає, повинен відгадати, під якою тарілкою заховані гроші. З першого разу відгадав – багатий буде рік, з другого – 50/50, ну а якщо лише з третього – великих витрат краще не планувати.

Ворожіння на гроші. Після того, як на небі з’явилася перша зірка, поклади в гаманець великі купюри і прошепоти: “Як монетки до купюр збираються, так і щастя з багатством до мене підбирається, а в новий гаманець купюри до монет стікаються. У гаманці моєму все шарудить і дзвенить: на новий одяг, на золоту каблучку, та до всіх своїх чинів вистачає. Слово моє тверде. Амінь “.

Ворожіння на ялинових гілках. Ялинові гілки потрібно приготувати до півночі разом з невеликим дзеркалом. Дзеркало потрібно до сну покласти під ліжко, оточити хвоєю і написати на ньому бажання. Якщо вранці напис пропаде – заповітне бажання збудеться.

, , , переглядів: 663


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *