Як виростити екзотичні фрукти вдома знає Олег Сухляк (+ФОТО)

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
16.02.2018  13:34

Як виростити екзотичні фрукти вдома знає Олег Сухляк (+ФОТО)

У власній теплиці поблизу Рівного чоловік збирає серйозний урожай екзотичних фруктів.

Банани, манго та навіть каву. Екзотичні рослини вирощує житель Білої Криниці, батько головного лікаря Здолбунівської центральної районної лікарні Владислава Сухляка — Олег Васильович. Поряд з будинком чоловік звів теплицю, яку постійно опалює. Там для екзотичних фруктів навіть грає музика. Це дозволяє збирати недитячий урожай.

У теплиці поряд з будинком грає класична музика. У ній чотири бананові дерева. Нещодавно Олег Васильович зібрав урожай. Одне гроно зі стиглими бананами важить приблизно 20 кілограмів. Увесь урожай віддає онукам.

— Дітям цікаво з’їсти власноруч вирощені лимони, апельсини та мандарини. Посадили кавове дерево, зібрали плоди та каву з них п’ємо. Смачніше чомусь те, що вирощене самостійно, — каже Олег Сухляк.

На новорічний стіл родина Сухляків буде споживати власні фрукти. Син — відомий стоматолог і керівник районної лікарні Владислав запевняє, їхній смак набагато кращий за магазинний.

— Банани відрізняються чудовими смаковими якостями. Різняться від тих, які завезені, імпортні. Тут більш насичений смак. Дуже смакує нашій родині, — додає Владислав Олегович.

Екзотичні фрукти реально виростити навіть в сильні морози, каже професор біології з РДГУ. Головна умова — звести теплицю з постійним опаленням.

— У ній потрібно створити температуру, яка буде вищою 20 градусів. Забезпечити певну вологість і додати грунт, на якому ростимуть тропічні рослини, — підкреслює Віталій Марциновський. 

У квартирі кожному цілком під силу виростити цитрусові — мандарини, лимони та навіть ківі. На новорічний стіл Олег Васильович покладе урожай власних лимонів і мандаринів. Кожен фрукт у чоловіка важить майже кілограм.

, , , , , , , переглядів: 3 245


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *