Як водії “швидкої” опановують нові професії: Володимир Хильчук рятує життя на дорозі

Щасливе
11.03.2024  15:00

Сучасний світ постійно змінюється і з ним змінюються й професії. Водії швидкої допомоги тепер не лише перевозять постраждалих, але і активно допомагають у рятуванні життів, перетворюючись на екстрених медичних техніків (ЕМТ).

Що це означає? Відтепер, вони навчаються рятувати життя під час викликів. Хоча деякі водії вже раніше вміли надавати допомогу, рівень навичок екстрених медичних техніків значно ширший. Наприклад, за протоколом, непрямий масаж серця може проводити одна людина протягом двох хвилин, після чого її потрібно змінювати. Але водій, який це вміє, значно збільшує шанси вижити постраждалого. Також, у разі масових аварій ці навички стають надзвичайно важливими.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Список речей у пологовий : як заощадити і не придбати зайвого

Зустрічайте одного з таких водіїв “швидкої” з Березного – Володимира Хильчука. Незважаючи на свої 54 роки, він вирішив стати одним із перших екстрених медичних техніків і вже успішно проходить навчання. Нещодавно, після отримання навичок з використання турнікету, він виїхав на виклик разом з фельдшером, де успішно використав свої знання, наклавши турнікет пацієнту з ножовим пораненням ноги. Пацієнт зараз в стабільному стані. До того ж, Володимир підкреслює, що нові знання не мають віку, і він не жалкує, що почав навчання навіть у свої 54 роки. Це показує, наскільки важлива може бути професія водія швидкої, а їх внесок у сферу медичної допомоги неоцінений.

Цю історію розповів голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш, на своїй сторінці у Фейсбук.

“Його фотографії у цьому дописі не буде, він попросив не ставити її, бо не хоче зайвої уваги. Але сама історія цього водія швидкої важлива для розуміння процесів, які відбуваються у нашій “екстренці” – додав Андрій Карауш.

До слова, наразі в “екстренці” працює близько 450 водіїв, а цього року близько 150 з них можуть стати екстреними медичними техніками.

переглядів: 52


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *